Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátom,és nem védekeztünk,épp akkor volt peteérésem,hozzáteszem,mielőtt valaki beszól hogy felelőtlen vagyok....nos hát babát szeretnénk.:)

Pont egy hete hogy együtt voltunk,és nekem ma kellet volna hogy megjöjjön,de nem jött meg,semmi jel nem utal arra hogy meg is jön,mert menstruacio elött fajt a mellem most meg semmi.

Már két napja nem tudom elviselni a barátom parfümjének illatát,egyszerüen hanyingerem lesz tőle, a terhesség első hetében ez létezhet?



2015. márc. 19. 20:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, 16-os vagyok. Számomra nem a pé hihetetlen. De ahogy írtam ilyenkor a tünetekre nem lehet adni és tesztelni is csak kb 5-8 nap múlva ermedes. Ha késői péd volt akkor csak most érhetett a mehedbe és még kell neki idő hogy beagyazodjon és legyen elég hcg a teszthez.
2015. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
értelek én,és konkrétan nem a te válaszodra értettem.De viszont ott is az volt mert nem vagyok tisztában a terhességel,vagy is a teherbe eséssel.Nos nincs még gyerekem,fogalmam nincs hogy mik lehetnek az első tünete,most hogy ezt észleltem igy utanna olvastam az interneten és a szagok is a terhesség 10első tünetei között vannak.De mind csak találgattok inkabb ugy irom hogy találgatunk!mert én sem tudom mi van. Hisz a baratom parfümjét imádom,kaptam egy macit tőle és mikor nincs mellettem azzal fujom be és eddig ugy aludtam hogy éreztem az illatát hogy ott van,nos már 2napja a maci a tesom szobájában van mert nem birom az illatát.Félreertések elkerülése miatt még mindig imadom a barátomat,szoval nem tőle van hanyingerem :D
2015. márc. 19. 21:49
 23/31 anonim ***** válasza:

Én tudom csak ezt el akartam juttatni hozzád mert nem a pé itt a lényeg sztem. Igen az ilyesmi a nem várt menzesz körül már jelentkezik. Viszont ez csak akkor igaz ha kozepidoben fogan a baba. Későbbi pé esetén mindez csúszik. Pont az az egy hét ami számít.

Máshogy kell nézni a dolgokat.. A beagyazodas a pé utáni 12. napig fejeződik be. És ekkor kezd el termelődni a hcg. A 12 éppen lehet 8 vagy 9 de kevesebb nem nagyon. Szóval miután ez megtörtént legalább 3 nap mire lesz a hcg 20 körüli. Azaz egy jó teszt már kimutathatja. A tünetek csak ez után jelentkeznek mert ilyen kevés hcg ritkán okoz tüneteket. Nekem pl 18 nappal a menzi előtt volt pém és az 5. kimaradt nap kezdődtek a tünetek, jó sok idő telt el addig. :)

Szóval ezért írtam hogy kb egy het múlva tesztelj csak. Addig nincs értelme. Ha addig nem jön meg persze.

2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Renben,akkor ha addig nem jön meg akkor csinalok majd egy tesztet.:) csak már szeretném tudni hogy sikerült e vagy sem, :D csak az a baj hogy ha valaki nagyon rajta van az általában nem jön össze .:S
2015. márc. 19. 22:12
 25/31 anonim ***** válasza:

Csak így józan paraszti ésszel gondolkodva kérdezném, hogy ha összevissza jön meg, akkor

ad 1. honnan tudod, hogy mikor volt peteérésed?

ad 2. miért csak egyszer szexeltek egy hónapban?


Ne haragudj, de egy egészséges, fiatal pár setében kb az a normális, ha megmondani nem tudja, mikor fogant a baba, nemhogy azon sakkozzon, hogy abból az egy aktusból lett-e valami.

2015. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Jah, és szólj a párodnak, hogy cseréljen parfümöt. Hátha akkor gyakrabban szexeltek.


A terhesség első tünetei pedig nem úgy jelentkeznek, hogy lefekszetek, és öt nap múlva nem tetszik egy illat. Hanem pl úgy, hogy elmarad a menstruáció. Aztán csinálsz egy testet és pozitív lesz. Onnan kb két-három hét - vagy kinek, mennyi - és megjelennek a "tünetek", mint szédülés, émelygés, hányás. Vagy nem.

2015. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hol irja itt hogy egy honapban egyszer sexelünk?:DDD könyörgöm.:DD jah vagy igen ide ki kell irni mikor sexelünk .:$ jah és biztos azt is jo volt e az aktus vagy nem. :D egy kérdést tettem fel.neés szerintem a kérdésben nem ez ált ami valaszt kaptam rá.szoval lehet tovább menni. :)
2015. márc. 19. 22:58
 28/31 anonim ***** válasza:
Kérdező!! Provokatív"" kérdésedre,megkaptad a válaszokat ahogy olvasom!!! Jobban tennéd ha tesztet csinálnál ..utána gondolkozhatnál a lány és fiu neveken.. jahh és kedves válaszolók ne fárasszátok már magatokat h még ti magyarázkodtok...felesleges :)
2015. márc. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ezt te írtad: amugy már kb 4hete is együtt voltunk és nem védekeztünk,de utanna megjött ugy hogy szerintem nem hiszem hogy akkor eshettem teherben,

Ez úgy hangzik mintha havi egy esetben lenne szex...

2015. márc. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha ma kellett volna megjönnie akkor pont egy hete kizárt hogy pé-d volt!!! Ha 2 hete is együtt voltatok, akkor van esélyed...
2015. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!