Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok arról a mondásró...

Mit gondoltok arról a mondásról, hogy ahol a jó isten ad egy gyermeket ott el is vesz valakit?

Figyelt kérdés
Mikor a fiam született rá nem sokkal elveszítettem az édesanyámat! Akkor megvoltam győződve arról hogy azért kaptam a fiamat hogy el tudjam viselni édesanyám halálát! Most kis tesót szeretnénk lassan 2 éve és folyamatosan az jár a fejemben hogy akkor fogom elveszíteni a nagyimat! Erre ma éjszaka azt álmodtam hogy pozitív lett a tesztem és utána látta keresztapámat egy koporsóban de nem volt halott! Rám férne egy pszichológus szerintetek is! Kérlek ne nézzetek bolondnak ,csak tartok attól hogy emiatt nem sikerül ,mert egyébként minden rendben van a férjemmel és velem is!
2010. febr. 16. 18:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ú te szegény! Ez durva. Nem lehet neked könnyű így. De ne hidd azt, hogy ez így van mindig, biztos csak véletlen egybeesés volt. Próbálj jóra , szépre gondolni. Véletlenek amugy nincsenek.
2010. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megszületett a fiam, és most karácsonykor elvesztettem édesanyámat.

De remélem, h ez csak véletlen nálunk is!

2010. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én máshogy ismerem: ahol Isten becsuk egy ajtót, ott ki is nyit egy ablakot.
2010. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy véletlen egybeesés. De nem több, mert az ismeretségi körömben több gyerek született és nem halt meg senki szerencsére. Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted édesanyádat. Próbálj meg ne gondolni erre az egészre, csak arra koncentrálj, hogy milyen jó lesz ha megszületik a második gyermeked.
2010. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondás igaz, bár nem biztos hogy élet ad életért cserébe!

Nekem meghalt apukám, néhány év múlva anyukám majd rá egy évre volt egy sikertelen terhességem.Pedig régóta várjuk a babát! De kaptam egy csodálatos férjet és boldog életet, hiszem hogy nemsokára jön a gólya is!

" A teremtő néha késik, de végül mindig törleszt"

2010. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amikor vki terhes(tesóm,én,unokatesóim) vki tuti meghal a rokonságból.Sajna nálunk ez bejött.Amikor én voltam terhes 2 ember ment el a családból.
2010. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább véletlenről van ilyen esetben szó. Nálunk a családban amikor születtek unokatesóim nem halt meg senki. Viszont 2 hete voltam sajnos egy távolabbi rokonom temetésén és rá 3 napra pozitívat teszteltem.
2010. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is borzasztóan félek. 1 évig pontosan ezért sem próbálkoztunk bababával. Aztán azóta már mögöttünk van 3 és fél sikertelen év 5 inszeminációval. Minden kivizsgáláson túl vagyunk, semilyikünknek semmi baja, az orvosom sem tudja, miért nem sikerül. Biztos lelki oka van az egésznek, lehet hogy ez a félelmem irányítja tudatalatt ezt az egészet.
2010. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes terhes voltam, mikor meghalt a bátyám motorbalesetben.

Most 5 hetes terhes vagyok, rettegek, hogy melyik családtagom fog meghalni... :(

2010. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy elmegy,egy érkezik.Én is tartok ettől.Hiszek Istenben.Babát szeretnénk,az Anyukám nagyon beteg.Félek,h akkor jön majd a baba amikor Neki mennie kell.Remélem ez hülyeség.Véletlenek valóban nincsenek.
2010. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!