Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11hetes kismama vagyok! Jobb...

Hajfény kérdése:

11hetes kismama vagyok! Jobb oldalt egy pontban nem minden nap, de fájdogál! Van miómám is! Kellene aggódnom? Mert az az igazság már bevagyok parázva!

Figyelt kérdés

#aggodalom #11hetes kismama #egy pontban fáj
2015. márc. 21. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! En is 11 hetes vagyok, vagyis 11+3 es tegnap este erztem eloszor, egy intenziven szuro hasogtato erzest, ami jobb oldalt valahol a csipocsoont es a koldokom hozott volt. En is megijedtem, de vettem be magneziumot, utana 5 percre ra elmult. Fogalmam sincs mi lehetett az...talan az izmok huzodnak. Valami ilyesmit ereztel te is?
2015. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is 11+3 vagyok :) Ilyesmit!Elkezd fájni egy pontban jól megilyedek!Egyik este én is vettem be rá magneb6-ot és nekem is elmúlt.De ma is csinálja,de nem egész nap meg csak kb.5 perc,de 2vetélés után.....!Te csak ma érezted először?Meddig tart?
2015. márc. 21. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap este ereztem eloszor, elotte 2 napig meg mindjart megjon erzesem volt, egyfolytaban a mosdoba rohangaltam, es kozben imadkoztam, hogy neeee...ja, meg derekam szokott fajni, attol a hideg raz ki, mert nekem is volt egy vetelesem es elotte is azt ereztem :D Szoval nem csak te parazol, hanem en is :D

Mikorra vagy kiirva? En oktober 7. :)

2015. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is. kb 5 percig tartott, meg napkozben kicsit huzodott az alhasam....fogalmam sincs mi a normalis, bizok benne hogy minden, ami egyebkent nem :)
2015. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oktober 4-re!Olyan rossz,h az embernek a barátkörében nincs senki akinek lett volna hasonló!!Jó volna valakival ezekről a dolgokról!!!!!Hova valósi vagy?
2015. márc. 21. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,eddig a munkehelyemről írtam,mert dolgoztam.

Igen,sajnos én sem tudok senkivel sem beszélgetni. Németországban vagyok, igy nekem még nehezebb. De ha gondolod, tarthatjuk a kapcsolatot :-)

Gabi vagyok :-)

2015. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia Gabi!Privátban írtam neked üzenetet!
2015. márc. 22. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked mekkora a mióma? Én először kiműtettem Győrben, és most tervezek terhességet.
2015. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2cm volt most 14hetesen 4cm.A méh falban van azért nem akarta műteni a doki meg nem nagy azt mondta.Meg panaszom amúgy soha sem volt töle!
2015. ápr. 4. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4,6 cm volt, a hátsó méhfalban. Erős, darabos vérzés, hóközti vérzés. Mérlegeltünk ketten a dokival, hogy vállaljam e a mióma mellett a terhességet, annak milyen esélye / kockázatai vannak, vagy műtét után, annak milyen esélye / kockázatai vannak. A műtét mellett döntöttem. Nagyon örült a doki a 6 hetes kontrollon, hogy milyen szép a méh. Nagyon jó munkát végzett, imádom. Január 16-án volt a műtét, május vége felé kezdhetek próbálkozni babával.
2015. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!