Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Penteken kene megjonnie de ma...

Penteken kene megjonnie de ma teszteltem egyet ti minek latjatok? Netan tul korai volt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 18:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Pozi, gratulálok!

Körömrágásról szokjál le, nem lesz szép példa a babának :)

2015. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Biztos pénteken kéne megjöjjön? Ez nem semmi, hogy nemvárt előtt egy héttel ilyen szép pozit produkálni... Az a baj, hogy csak belénk ülteted a kisördögöt, hogy tesztelgessünk nemvárt előtt :D
2015. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez pozi :)!

Gratulálok!

2 lehetőség van vagy hamarabb volt az ovuja a kérdezőnek vagy ikreket vár és azért ilyen szép erős tesztje mensi előtt 5 nappal :)

2015. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a megerositest!☺ nagyon orulunk neki remeljuk hogy tenyleg baba es semmi problema nem lesz. 38 naposak a ciklusaim a gyogyszer abbahagyasa ota es penteken lesz 38 nap.
2015. márc. 21. 20:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet,hogy már késik és azért ilyen szép pozi a teszted. Nekem annó szept 1-én jött meg utoljára és mindig 35 naposak voltak a ciklusaim,de okt. 1-én 2 mp alatt full pozi lett a tesztem.A doki szerint hamarabb volt az ovum mint ahogy szokott volt.Lehet Te is így jártál :)
2015. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Szia. Gratulalok. :) Megkerdezhetnem.te milyen tesztel teszteltel? En is pentekre nem varom es eros a gyanum h nal is lakik valaki. Vannak tuneteid ha vannak mik? :) Koszi ha valaszolsz :)
2015. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mint már előttem annyian írták, én is megerősítem, ez egy tiszta pozitív:) Gratula!
2015. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszi:-) x-epil 2 db-os tesztel teszteltem. Szurkal az alhasam faradekony vagyok mellem is mintha megnőtt volna picit illetve fáj sokat a fejem.legkorábban mikor menjek orvoshoz? Félek a hasszurka miatt.neked mien tuneteid vannak?
2015. márc. 22. 07:57
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez szép pozitiv!!!!
2015. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
16-os vagyok! :) Köszi a választ. Nekem.is hasszurka napok òta, cicu nagyobbodas nalam is van, faradekonysag szinten meg napközben is fennt van a hőm bar azt mondtak itt hogy arra nem lehet alapozno. nagyon kivancsi vagyok mar sztem kedden elkezdem a tesztelest :-D jaj de jo lenne *.*
2015. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!