Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 19. ik napos. Az...

Ma vagyok a 19. ik napos. Az alaphőm 36,6. Ma reggelre 37,1. Reménykedhetek még? Sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

19. napon a ciklusban, vagy ovu óta?


Feltételezem, hogy az első. Csak az a két dolog nem fér a fejembe, hogy 1) ezt mi honnan tudjuk 2) még meg se jött, még el se dőlt, hogy mensi vagy baba, akkor mi ez a "Reménykedhetek még? Sikerülhet a baba?"


A terhességet fogantatástól számított első 2 hétben NEM LEHET LÁTNI SEHONNAN. Még a leghiperszuperebb lézer se látja, a meddőségi klinikákon is csak annyit tudnak mondani az orvosok, hogy két hét múlva terhesteszt. Ezt javaslom neked is.


Még valami: az, hogy felszökött a hőd, egyetlen dologra bizonyíték: hogy megvolt a tüszőrepedés. Ez azonban minden egyes áldott ciklusban bekövetkezik egy egészséges nő életében, az első menszesztől az utolsóig, kb 400-szor. Ez egy természetes, normális és mindennapos dolog. babára csak akkor utal, ha a hő legalább 16 napja magas, és a vérzés késik.


ha így leszel, akkor tesztelj. Addig azonban nincs más dolgod, mint türelemmel várni, és nem a tüneteket keresni magadon.


Olvasnivaló: [link]


Jó babásodást!

2010. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy magasabb a hőd az teljesen normális a luteális szakaszban.

Ebben nincs semmi reménykedni való.

Majd ha nem jön meg a mensid és akkor is magas lesz a hőd,na akkor már reménykedhetsz.

Bocsi a nyers válaszért.

2010. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én 21. napomon vagyok,és a múltkor én si ezeket a válaszokat kaptam.:) De igazuk van a hozzászólóknak,még nagyon hamar örülünk.:) Majd 1-2 hét múlva.Nekem a hőm,már 3 napja 36.9.Ennek örülök.Elég alacsony szokot lenni,ovu előtt,és ovu után is,max 36.8-igy szokott felmenni,bár csak hébe hóba mérem.Te?Veled mi újság?Hány naposak a ciklusaid,mióta próbálkoztok?
2010. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló,na mi van van baba?

Az vagyok aki azt írta,hogy kimaradt mensi elött nem kell tüneteket keresni magadon:)

2010. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!