Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? 15-én kelett volna...

Terhesség? 15-én kelett volna megjönni de semmi,9 hónapja pròbálkozunk sikertelenül (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok! Szóval a pàrommal 9 hónapja próbàlkozunk sikertelenül de viszont ebxlben a hónapban ügye 15-én kelett volna megjönni de még semmi 15 én volt barna folyàsom,17-én reggeltöl estig fàjt a fejem émelyegtem ,étel undorom volt,21-én egésznap vérzett az orrom,22-ére reggelre a bugyimon volt egy kb 3cm-es vérfolt

mostanàban farkas éhes vagyok,kivànok mindent.

A mellemen kb 1,5 hete megjelentek piros csíkok,erek màra a csíkok megduplàzódtak,erek sötétebb"kékek" a bimbón és körülötte megnagyobbodott, a hasam szúrkàl,2 hete egésznap a wc-t jàrom egésznap pisilni kell sokszor csak úgyérzem de alig jön 2csepp(olyan mint a megfàzàs)

(ittam a palàstfü,cickafark,baràtcserje teàt)

LEHETEK TERHES????

kérlek vàlaszoljatok!!!:)



#jelrk
2015. márc. 23. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet,de nagy valószínűséggel terhes vagy!
2015. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Több, mint egy hete késik, mindenféle hülye tüneteket nézegetsz magadon, de odáig nem sikerült eljutni, hogy vegyél egy tesztet?

Gratula...

2015. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem teszteltél?Ennyi idő után már biztosat mutat ha tesztelsz!Hiába írsz ki kérdéseket folyamatosan mi nem látunk beléd!

Tesztelj és minden kiderül!

2015. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hàt tudod túl vagyok már pár csalòdàson,így elöbb várok,kérdezek és majd ha azt tanàcsolják akkor veszek!

Nemkell gratulàlgatni, nem ilyen rosszindulatú vàlaszokat kértem,aki nemtud eggyütt érezni ,úgyhogy viszlàt!:)

2015. márc. 23. 19:50
 6/11 A kérdező kommentje:
azt fogom!:)
2015. márc. 23. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj :)
2015. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell bemutatni a csalódást...4 éve várunk a babára,de ennyi késés után már én is tesztelnék nem pedig ide írogatnák...


4-es

2015. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem neked szólt!!

de neked kívànom,hogy minnél hamarabb sikerüljön

2015. márc. 23. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat azt hittem Nekem írtál :)


4-es

2015. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!