Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teát kell inni ovu...

Milyen teát kell inni ovu előtt és ovu után múltkor itt olvastam de nem találom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ovu előtt cickafark teát, ovu után palástfű teát.

Bár ha a ciklusoddal nincsen gond, rendben időre megjön a cickafark teát hagyd ki, én elkezdtem tőle barnázni. A palástfű viszont erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Én ovu után napi egyet ittam.

2015. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múlt hónapba hagytam abba a gyógyszert és 1 napot késett de előtte kb 3 napig barnáztam!!
2015. márc. 24. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor így nehéz megmondani, lehet, hogy csak a gyógyszer után kezdenek helyre állni a hormonok, azért barnáztál. Viszont ha ismét előfordulna, akkor menj el a nőgyógyászodhoz, nehogy valami hormonális gond legyen, mert akkor a tea sem biztos, hogy segít.
2015. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!