Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megfelelő időben voltunk...

A megfelelő időben voltunk együtt a párommal és a tünetek is kezdenek jelentkezni (rosszulétek, szúrka, émejgés). Lehet, hogy végre sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit izgulni, mert úgy érzem sikerült teherbe esnem. Én lennék a legboldogabb, ha sikerülne!
2008. aug. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most probáld magad lefoglalni ne stresszelj. A mensi napján pedig tesztelj. Sok sikert!
2008. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mensi napjáig nem tudsz sokat tenni, csak reménykedni:) De lehet hogy baba van a dologban a tünetek arra utalnak,habár én még korainak gondolnám a tüneteket. általában a nemvárt mensi után kezdenek jelentkezni a tünetek. De majd tesztelj, addig pedig kitartás!:)
2008. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor nem kéne megjönnie? Az már jó jel ha érzed hogy sikerült :-) Pozitív!
2008. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30-án nem kéne megjönni.
2008. aug. 26. 14:54
 5/6 anonim válasza:
Szerintem biztos,hogy sikerült,mi is a megfelelő ídőben voltunk együtt és már a 2.héten éreztem a tüneteket amit te is írtál csak nem akartam elhinni,nehogy elkiabáljam és megvártam hgy megjön-e a mensim és csak utána teszteltem pozítívat.Én gratulálok is,mert tudom hogy elég korán észre lehet venni.Ne izgulj és pihenj ha úgy érzed hogy fáradt vagy.
2008. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elment a babaám tegnap este!
2008. aug. 29. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!