Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői peteérésem lehetett?

Késői peteérésem lehetett?

Figyelt kérdés
15.-én, vagy 14.-én voltunk együtt a párommal úgy,hogy nem védekeztünk. 16.-án kellett volna megjönnie. 20.-án csináltam tesztet,de negatív. Később lehetett a peteérésem? Jövőt hétfőn elmegyek dokihoz,de addig szívesen fogadnám a válaszaitok,tapasztalataitokat.
2015. márc. 24. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 14.-vagy 15.-én voltatok együtt és esetleg terhes lettél,min.10 napnak el kell telnie hogy teszttel kimutatható legyen,Kevés azbesély hogy közvetlen mensi előtt peteérés van.En ezért még nem mennék dokihoz.
2015. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9 napja késik. Ha nem vagyok terhes,akkor mas baj lehet,ennyi kesessel mar nem baj ha lat orvos.
2015. márc. 25. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szerintem reggeli elsőből teszteljél.Nekem a 10. Napon halvány pozi volt.Ird meg mi lett az eredmény!
2015. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megírom,bár már nem reménykedem. :(
2015. márc. 25. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ne viccelj,a remény hal meg utoljára!Reggeli elsőből tesztelj.Irj!Megy a drukk!
2015. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Negativ :(
2015. márc. 26. 06:08
 7/9 A kérdező kommentje:

"A fogantatástól a magzat beágyazódásáig nagyjából két hét telik el. Miután a vérzés elmarad, 4-5 napra rá már kimutatható a teherbe esés. Ekkorra éri el azt a mennyiséget a HCG hormon szint, amely a pozitív eredményhez kell."


Magyarul mar reg ki kellett volna mutatnia :(

Csak tudnam h akkor mi bajom van :(

2015. márc. 26. 12:02
 8/9 A kérdező kommentje:
vszinuleg megakar jonni de nem bir. Valamitol. szurkal a bal oldalam, hol sirok,hol feltudnek robbanni olyan ideges vagyok. De semmi jele sincs annak, hogy megjonne.
2015. márc. 26. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok szintén.Ne keseredj el,lehet még ebből pozi.Az hogy valakinek a 10.napon kimutatja ,nem biztos hogy neked is.Nem egyformán termelődik a hcg a szervezetünkben.Lehet csak túl korán teszteltél.Szerintem várd ki a 14 napot a peteéréstől számolva.Addig ne tesztelj.Várom az eredményt.
2015. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!