Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtegyem mégegyszer? Bővebben...

Megtegyem mégegyszer? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az kisfiam nem volt tervezett baba, ill. a párom részéről nem!Akkor még szóba sem került hogy majd szeretnénk gyereket, csak egyszercsak "bekattantam" és a párom tudta nélkül abba hagytam a gyógyszert, egy hónap mulva pedig kiderült hogy terhes vagyok.Nem volt gond, nagyon boldog volt a párom, örült neki.

Most ha szóba kerül hogy kistesó, a párom egyértelmü nem-mel reagál (azért mert neki a közös gyerekünkön kívül van 3 gyereke, és már anyira nem is fiatal 36éves), én viszont még szeretnék.

Csapjam be mégegyszer, vagy inkább törődjek bele hogy nem lesz kistesó?


2010. febr. 17. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csapnám be,végül is neki is van joga eldönteni,hogy mennyi gyereket szeretne.Amúgy 36 évesen még bőven beleférne,ha nem volna még gyereke.De én tiszteletben tartanám a döntését,és inkább átbeszélném még vele.
2010. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csapnám be! szerintem ez nagyon nagy genyóság! Ő is becsaphatna Téged valami férfi fogamzásgátló módszerrel, nem?! Szerintem próbáljátok megbeszélni!
2010. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak birkatürelme van, ha jól értem, már van két közös gyereketek, ebből 0-t tervezett. Sztem beszéld rá, de ne csapd be, mert egy harmadik már egy kicsit erős lenne, és akkor neki már 6 gyereke lenne, ami nem kevés.
2010. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp ne játszd el ujra.Mikor nekem megszületett kislányom párom azt mondta nem akar másikat,pár hónapig pihentettem a témát és most ugy néz ki terhes vagyok,mert sikerült rábeszélnem és neki is van már egy fia az elsö házasságábol..Ne eröltesd,lehet pár honap mulva ő fogja akarni a babát.
2010. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
megérthetnéd a párodat is azért, Kérdező ! 3 gyerek után fizet gyerektartást plusz még egy közös, meg most megint egy?:) Az 5 gyerek lenne, de a 4 is sok már , főleg ebben a mai világban.... Sajnos, ebben a helyzetben le kell mondanod a nagyszabású tervedről.
2010. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen ne csapd meg, mert szerintem a párod sem hülye, kétszer nem dől be ugyanannak a trükknek. Beszélj vele, talán meg tudod győzni, hogy te nagyon szeretnél mégegy saját gyermeket. De ez az ő élete, döntése is, nem lenne fair dolog kihagyni!
2010. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hú, hát egy ilyen szinten aljas (már bocs, a kifejezésért, nem Te vagy az, hanem ez a módszer) húzás után, örülj, hogy nem rúgott ki rögtön! ne feszítsd túl a húrt...nem beszélve arról, hogy valószínűleg oka van annak, hogy nem akar még egy gyereket...lehet nem zud szegény 6 embert eltartani saját magán kívül...nem szabad ezt senkire rákényszeríteni.
2010. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatal még a párod.Miért nem fiatal szerinted ?

Hát ezt egyedül csak Te tudod hogy be mered e vállalni megint.:)

Én nem tartalak aljasnak , elvégre együtt éltek , van gyermeketek stb.

Az biztos hogy Én inkább megpróbálnám rábeszélni a páromat,nem csapnám be.

Nálunk is először nem akart,de megvártam míg Ő is szeretne babát.

De ez a Te ügyed.

Azért nem kell lefikázni szerintem.:)

8 hetes kismami

2010. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van, igazántiból csak azért gondoltam arra, hogy megint eljátszanám a nem szedem a gyógyszer dolgot, mert kicsit igasságtalannak érzem azt, hogy azért mert ő már csúnyán mondva elszort 3 gyereket, azért nekem csak egy lehet.Nem most szeretnék kistesót, ezt a kérdésbe nem írtam, olyan 2-3 év múlva és bár szerintem még akkor sem lenne idős, de ő úgy gondolja az lenne.

Bár magamnak köszönhetem, hogy olyannal kötöttem ösze az életet aki idősebb nálam és van már több gyereke, de szeretem.

Köszönöm a véleményeket, és hogy nem mondtatok el nagyon mindenféle szemétnek.

2010. febr. 17. 14:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 2-3 év alatt meg tudod győzni!
2010. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!