Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtegyem mégegyszer? Bővebben...

Megtegyem mégegyszer? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az kisfiam nem volt tervezett baba, ill. a párom részéről nem!Akkor még szóba sem került hogy majd szeretnénk gyereket, csak egyszercsak "bekattantam" és a párom tudta nélkül abba hagytam a gyógyszert, egy hónap mulva pedig kiderült hogy terhes vagyok.Nem volt gond, nagyon boldog volt a párom, örült neki.

Most ha szóba kerül hogy kistesó, a párom egyértelmü nem-mel reagál (azért mert neki a közös gyerekünkön kívül van 3 gyereke, és már anyira nem is fiatal 36éves), én viszont még szeretnék.

Csapjam be mégegyszer, vagy inkább törődjek bele hogy nem lesz kistesó?


2010. febr. 17. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az hülye indok, hogy már van 3. Most Veled van, téged szeret, akkor Téged kell elsősorban figyelembe vennie. És még 40 évesen sincs neki későn, az még fiatal kor egy férfinek.
2010. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. lehet hogy nem hülye indok, ha a fizetése felét le kell adnia máshova, nem gondolod?!
2010. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De szemét vagy.Abba bele se gondolsz hogy ennek a szerencsétlen embernek mennyit kell güriznie hogy eltartson négy kölyköt,de ha neked kéne őket eltartani nem lennél ilyen vagány.
2010. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak, csak anyit, hogy szó sem volt arról hogy a párom eltartja a másik 3 gyereket, arrol meg végkép nem hogy anyagi vonzata van annak hogy nem akar több gyereket.

Bár félre értés ne essék, meg ad mindent az összes gyerekének, de nem havi fix gytartást fizet.

Anyagiakban az sem lenne akadály ha még "100" gyereket szülnék.

2010. febr. 17. 16:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Én neked egy kicsivel jobban igazat adok!Miért neked kell szenvedned a párod miatt?Úgy értem, minden nő szeretne legalább 2 gyereket.És miatta ezt fel kell adnod,mert neki van 3,ill. 4 gyereke.Szerintem az ő részéről nagyobb önzőség amit csinál,mint a terészedről.

Lányok abban igazatok van,h. egy csomó gyereket neki kell eltartani.De mégis törődjön bele,ebbe a sz@r helyzetbe?,mert az ex feleségnek nem tudott anno nemet mondani?Most meg a kérdező szívja meg?Lehet,hogyha hallgatsz rá,egész életetben bánni fogod.

Anyósom is bánja mai napig,h. nem erőltette a 3. gyereket.Mindent meg tett volna 1 kislányért,2 fiú után.

2010. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!