Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek olyan görbéje,...

Van valakinek olyan görbéje, ahol nem egyből ugrik fel a hő, hanem lépcsőzetesen?

Figyelt kérdés
36,1 re esett le a hőm,majd tegnap 36,3 majd ma 36,4. sajnos talán pár napot mértem előtte, mert kislányomnak jön a foga és többször ébredt, így azt sem tudom, hogy mennyi az átlag, csak hogy szerintem most volt PÉ-m. (2 napos alhasi fájdalom és a nyák is olyan volt.)
2015. márc. 27. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a hónapban ilyen a görbém. ciklus.hu rossz helyre húzta be az ovumat mert előtte 1 nappal volt és nap akkor amikor ő jelölte...


[link]

2015. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,Szinte mintha az enyémet linkelted volna... És szerinted az jó? Már minthogy baba szempontjából.. :-D
2015. márc. 27. 13:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát,hogy jó-e azt nem tudom viszont soha nem volt ég ilyen görbém.Nekem eddig mindig egyből felment 36,7-re a hőm :).Lehet,hogy pont most lesz a sikeres hónap.Ami viszont más a többi ciklushoz képest,hogy nagyon kései ovum volt pedig lassan már meg kellene jönnie plusz eddig ovu után mindig fájt a mellem most meg tegnap óta csak a mellbimbóm fáj.Hát majd elválik.
2015. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én clostyt szedtem ebben a hónapban, de nekem mindig ilyen későn szokott ovum lenni, a 23-25. napon, elég hosszúak a ciklusaim... Hát reménykedjünk!! :-)
2015. márc. 27. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Megmutatod a görbédet?

Nekem 31.naposak a ciklusaim már régóta de ebben a 37 napos lesz...Eddig mindig 15-17 nap között szokott ovum lenni.

Szurkolok nagyon Neked :)!

2015. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tessék: [link]


Én simán rámondtam, hogy "halott ügy" az egész. Erre most 14 hónapos és bent szunyókál az ágyába.

Furcsa az élet :]

2015. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem meg lehet nézni,most csinálok először ilyet :-D Nem mértem még soha sem hőt, lövésem sincs, hogy ez most jó vagy nem...

2015. márc. 27. 13:35
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ös én is szurkolok neked! 6-os gratula a babócához :-D De rég volt ilyen kicsi az én 2 évesem :-) Már nagyon szeretne tesókát...
2015. márc. 27. 13:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ebből még minden lehet. Most volt a PÉ-d, így a hő automatikusan elindul felfele utána.

Ha majd leesik a hőd, akkor fog nagy valószínűséggel megjönni.

Az, hogy ilyen lépcsőzetesen megy fel, az teljesen normális. Ilyennek is kellene lennie egyébként.

2015. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, az már megnyugtató, hogy normálisat produkálok, mert a lányom is úgy lett, hogy az orvos is csak annyit mondott: Ez lehetetlen... :-)
2015. márc. 27. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!