Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek olyan görbéje,...

Van valakinek olyan görbéje, ahol nem egyből ugrik fel a hő, hanem lépcsőzetesen?

Figyelt kérdés
36,1 re esett le a hőm,majd tegnap 36,3 majd ma 36,4. sajnos talán pár napot mértem előtte, mert kislányomnak jön a foga és többször ébredt, így azt sem tudom, hogy mennyi az átlag, csak hogy szerintem most volt PÉ-m. (2 napos alhasi fájdalom és a nyák is olyan volt.)
2015. márc. 27. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem most ilyen. Clostis hónap ezért magasabb az első 7 napban.

[link]

2015. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szurkolok Mindenkinek :)!

6-os

2015. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez ismerős!

Nekem a két lányom lett úgy, hogy elméletileg nem lehetne gyerekem.

Hát, nekem 2× mégis sikerült! :)

2015. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor azt mondod,hogy Neked is ilyen volt a görbéd mint a mienk?


6-os

2015. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem a doki szerint abban a hónapban nem is volt peteérésem, amikor a lányom fogant :-P Szóval csodák márpedig vannak.... mindenkinek nagyon köszönöm a választ és aki babát szeretne, annak nagyon szurkolok!!
2015. márc. 27. 19:02
 16/17 anonim ***** válasza:

Mizujs Kérdező?

Gondoltam megírom,hogy Nekem ma lett egy extra halvány 25-ös x-epil pozi teszten reggeli nem első vizeletből :)!


1-es

2015. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon gratulálok neked (persze csak halkan) :-D Nálunk minden ok, már emelkedett azóta 0,5 a hőm,szóval reménykedem... most 36.9-en vagyok :-D Nekem még sajna korai a tesztelés, de ha történik valami majd megírom :-D Köszi a + példát, egyből jó kedvem lett :)
2015. márc. 29. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!