Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ekkora az esélye a...

Tényleg ekkora az esélye a védekezés melletti terhességnek?

Figyelt kérdés
Csak mert itt minden második témábavágó kérdésnél elhangzik hogy "védekezés mellett estem teherbe".Olvastam már minden verziót ,gyógyszer ,spriál ,hüvelygyûrû ,szakadt gumi ,esetleg még kombinációk mellett is besikerült gyerekrõl ,és tényleg elég gyakran.Vagy ez csak egy mentegetõzés ,mert ez egy anonim oldal és ùgyis mindenki azt mond amit akar?!

2015. márc. 27. 13:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
úgy tudtam magasabb a korhatár plusz lennie kell már 3-4 gyereknek.szerintem egy férfi sosem szánná rá magát erre:D
2015. márc. 27. 13:55
 12/24 anonim ***** válasza:

11: nem, már nagyon rég nincs korhatár.

Régebben 35 év volt a feltétel és 3 élő gyerek.


Hát ha nem is teszed szóvá, akkor valószínűbb, hogy nem szerepel a fogamzásgátlási variációk között a vasectomia.:)

Nekem ez az első, amit szóvá teszek, ha valaki szexuálisan érdeklődik irántam.

2015. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A petevezeték-elkötésről annyit, én elindítottam ezt a folyamatot, mert 4 gyerek mellett már végképp nem kell semmi besikerültség. Fél évet várni kell, csak elkötik nem vágják, ez sem 100 %, és megnő a méhen kívüli terhesség kockázata, közel 30 000 - 100 000 ft-ba kerül, ja és igen egy nagyműtét a nőnek. A férjem nem meri vállalni a sterilizációt, ő ettől a kis műtéttől is fél, ilyenek ezek a férfiak, nem tudom, hogy szülnének, ha nekik kéne szülniük, na mindegy.

Tényleg érdemes több lábon állni védekezésképpen.

2015. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nyilván bármilyen védekezés mellett teherbe lehet esni, de azért eléggé el van túlozva ezen az oldalon a dolog...

Szerintem egyszerűen nem akarják bevallani, hogy nem figyeltek oda a dolgokra, mert nem akarják a lecseszést hallgatni. Vagy tényleg maguk sem fogják fel, hogy ők a hibásak, és nem az adott módszer.

Pl. rengeteg olyan kérdés van, hogy "kihagytam egy tablettát, mit tegyek", és mindig van legalább egy olyan válasz, hogy "nyugi, ettől nem lehetsz terhes, én már csomót kihagytam, és mégse voltam sose"...


Egy könyvben találtam is egy táblázatot arról, hogy "tökéletes" és "átlagos" használat mellett egy-egy módszernek milyen a hatékonysága.

Pl. a tabletta pearl indexe ebben a táblázatban 0,3, míg átlagos használat mellett 8!!!

Azért nagyon nem mindegy, hogy 100 nőből 8 lesz mellette terhes, vagy 1000 nőből 3...

2015. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
EZ jó, de annak aki a kivételbe esik, tökmindegy a statisztika, hogy ő százból vagy ezerből de ott van. Én az életem első 40 évében nem paráztam ezen, mindig védekeztem ahogy tudtam, de amióta lett egy besikerült gyerekem akit azért imádok úgy mint a többit, azért azóta megy a para, és minden hónapban ünnepelek, ha megjön a havim...
2015. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
na ja ,de tényleg ha itt felmerül bármi olyan kérdés ami nem kívánt terhességgel ,ill abortusszal kapcsolatos ,én még egyetlen egyszer sem olvastam mellette olyan magyarázatot hogy "hülye voltam" "nagyon kívántuk egymást ,elvesztettem a fejem" .minden (!!!!) kérdezônél kiszakadt a gumi ,spirál - gyógyszer stb mellett sikerült be.persze tudom ,hogy semmi sem biztos de ahogy olvastam erröl az alapján az jött le ,hogy ez szinte lehetetlen (99,9%) .persze akinek így sikerült be nem állítom ,hogy elcsesztek valamit mert elõfordul.csak ha innen készítenénk statisztiká ,az jönne le ,hogy kb minden módszer kb 0%ban hatékony :D
2015. márc. 27. 19:04
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam egy tanulmányt, amiben abortuszt kérő nőket kérdezgettek dolgokról. A nők 50%-a nem védekezett a terhesség létrejöttekor SEHOGY (értsd: kihúzással se!!!).
2015. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
49% meg megszakítással...
2015. márc. 27. 20:03
 19/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az elkötést ismét korhoz kötötték.
2015. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
nem tudom ,de ilyen szempontból néha szívás nõnek lenni:(soha semmivel nem zárhatsz ki egy nem kívánt terhességet ...ja ,max ha nem szexelsz :)
2015. márc. 27. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!