Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ekkora az esélye a...

Tényleg ekkora az esélye a védekezés melletti terhességnek?

Figyelt kérdés
Csak mert itt minden második témábavágó kérdésnél elhangzik hogy "védekezés mellett estem teherbe".Olvastam már minden verziót ,gyógyszer ,spriál ,hüvelygyûrû ,szakadt gumi ,esetleg még kombinációk mellett is besikerült gyerekrõl ,és tényleg elég gyakran.Vagy ez csak egy mentegetõzés ,mert ez egy anonim oldal és ùgyis mindenki azt mond amit akar?!

2015. márc. 27. 13:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17: Én megnéztem az abortusz-statisztikát a KSH honlapján. Abból az derül ki, hogy az abortuszt kérő nők döntő többsége a legszegényebb megyékben az aluliskolázottak közül kerül ki. Tehát akiknek nincsenek ismereteik a fogamzásgátlásról és/vagy pénzük nincsen rá.
2015. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20: Sem férfinak, sem nőnek nincs 100%-ig hatalma afölött, hogy lesz-e gyereke - csak úgy, ha nem szeretkezik.

A két dolog mindig is kéz a kézben járt.

Csak ha kombinálsz min. 2 fg. módszert.:)

2015. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A 21-es válaszához hozzátenném: akikről írtál, a szegényebb és aluliskolázott rétegekről, ott az a legnagyobb baj, hogy nincs felelősségtudatuk ezeknek a nőknek. Én halmozottan hátrányos helyzetű gyerekeket tanítok, egy hátrányos helyzetű kis településen, az ott élő családok csak a mának élnek, nincs holnap, nem foglalkoznak a tetteik következményeivel, a segélyt 3 nap alatt elverik, nem számít, hogy hónap végén már nincs mit enni, nem tudják ésszerűen beosztani, gondolkodás nélkül szexelnek, nem gondolva át mi lehet belőle, pedig van felvilágosítás az iskolában, nincsenek teljes tudatlanságban, és van számukra INGYENES fogamzásgátlás, a 3 havi injekciót megkapják ingyen ha kérik, de nem kérik, a védőnő úgy könyörög nekik, de el se jönnek, hát ez van. Ennek a vége vagy abortusz vagy 13 évesen már gyerekszülés, jó esetben 20 éves korára már 3-4 gyerekes anyuka az illető. Ez az a problémakör amihez mi kevesek vagyunk...

Visszatérve a magam problémájára, óvszer mellett lettem terhes, biztos, hogy valamit nem jól csináltunk, későn húztuk fel vagy bármi, nem az óvszer a hibás hanem mi voltunk a bénák, de vállaltam a következményét, mivel rendezett családi körülmények között élünk, megtartottam a babát, szülés után spirál, de mivel emellett már nem vagyok nyugodt, készülök a műtétre. Azért lehet jól védekezni, nagyon ritka kivételek vagyunk az biztos.

2015. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23: Nyilvén a kultúra is más, és a szegénység mentális leépülést is okoz.

Ha pedig nincs annyid, ami elég a hónap végéig, az automatikusan azt hozza, hogy nem gondolsz a holnapra.

Én sem kérnék hormoninjekciót.

Gondolom, óvszert, ovulációs tesztet/mikroszkópot nem adnak ingyen ott sem.

Egyébként milyen alapon jár ingyen hormoninjekció?

2015. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!