Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derék fájás alhasi nyomás...

Derék fájás alhasi nyomás lehet korai terhességi tünet?

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk, sok beképzelt tünetem volt már, de ilyen még nem. Az is érdekes, hogy nem szoktam almát enni, most már napok óta minden nap eszem és ápr 2-ára nem várom. Kicsit nem koraiak a tünetek?

2015. márc. 27. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát általában ezek pms tünetek. Meg általában nem lehet észre venni az elmaradt menzi előtt de ez nem jelenti azt, hogy nem fordulhat elő. Szóval lehetséges de nagyon sokat nem lehet adni rá. Reméljük nem jön meg :)
2015. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, nagyon bizom benne, bár a másfél év alatt már sokszor megtréfált a testem, remélem most nem igy lesz :-)
2015. márc. 27. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

En is hasonlo cipoben jarok, csak en semmit nem erzekelek, alhasi feszules, es szomjusagon kivul.

En sajnos nemtudom mikorra nem varom, mert amiota nem szedek gyogyszert, borult minden, de remenykedek :)

2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki mégfogja majd olvasni, nekem a baba okozta a tűneteket, és nem várt elött három nappal pozi volt a tesztem! Mindenkinek kitartàst és jó baba vàrást kivánok!
2015. jún. 26. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!