Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty mellett, nem késő a...

Closty mellett, nem késő a 14. napon ultrahangra menni? Ki hányadikon napon ment ultrahangra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam először uh-n és orvosnál is.
2015. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tudatlan vagy első....


Nekem 10.,12.,14. és 16 napon volt uh-m.Lehet késő lenne csak a 14 napon menni.

2015. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg 24. napon volt a PÉ-m a closty-s hónapban....szerintem ez egyénfüggő, ha hosszabbak a ciklusaid, akkor nem késő akkor menni szerintem.
2015. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 évnyi fog.gátló szedése után 3x megjött rendesen, azután januárba kimaradt és februárba Norcoluttal lett meghozva. Most a 43.napomon megjött magától, viszont legutóbb nem volt pém. azért kaptam clostyt.
2015. márc. 28. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos így fogalmam nincs, h mikor lesz peteérés. Az orvos sajnos úgy rendel, h pont a 14. napon tudok menni.
2015. márc. 28. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem az ilyen dokikat.Először hormont kellett volna nézniük,hogy mi miatt nem jön meg és nem egyből clostyval kezdeni...aztán meg majd csodálkozik a doki,hogy cisztád nőtt a clostytól.

2-es

2015. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyen hosszú ciklusnál szerintem nem lesz késő a 14-ik nap :) nekem 32-35 napos ciklusaim vannak és a 16-ik naptól szoktam elkezdeni járni uh-ra
2015. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első hónapban 12. napon voltam, volt egy szép domináns 20 mm-es tüszőm, meg több kb. ekkora meg kisebbek, akkor nem lett baba. Előző hónapban 14. napon voltam, akkor nem látott semmit, meg is emelte az adagot, hogy ha megjön, dupla adagot szedjek. El is keseredtünk, hogy ebben a hónapban akkor tuti nem lesz semmi. Aztán csütörtökön kellett volna megjönnie, pénteken teszteltem és pozitív lett, tegnap meg már elég erős pozi!! :) Most délutáni 1,5 órás pisiből olyasmi lett mint a tegnap reggeli, szóval majd szerdán megyek dokihoz, remélem minden rendben. Lehet, hogy hamarabb megrepedt egy tüszőm és azt már nem látta. Szóval én a helyedben hamarabb mennék el inkább.
2015. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!