Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki teherbeeses elött több...

Aki teherbeeses elött több honapig barnazott mensi elött, annak amikor sikerült a baba, akkor is megmaradt a barnazas? Valamint mi a velemenyetek a mehpempöröl? Az is okozott valakinel barnazast?

Figyelt kérdés
1 eve nem szedek fogamzasgatlot, es 8 honapja kezdtem mensi elött barnazni. Most az elözö ket honapban mehpempöt is szedtem (vagyis ettem), es az utolso mehpempös honapban ovu 2. napjatol barnaztam 11 napon at, mire megjött. Okozhatja a mehpempö? Ebben a honapban nem szedtem, es csak a 8. ovu utani napon kezdtem el barnazni. Szedek Duphastont is, 2x1 szemet (napi 20 mg), es igy is barnazok. Jart valaki hasonloan? Mi lett a megoldas?

2015. márc. 28. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia.Saját példám,úgy leírva hogy szoktam menzi előtt minimálisat barnazni 1-2nap (csak pecsételes szintjén),de három gyermekem van.Mikor terhes lettem velük sosem volt semmi elotte,csak pozi teszt es nem jott meg.

Viszont nem regen ajánlottak a mehpempot immunerosites céljából.

4hetig szedtem,majd verzes alatt szunet,eredeti minőségűt,reggel egy kiskanallal.

A 26-28napos ciklusombol a 4het végére eloszor 22napra jott meg..Aztan utana meg szedtem kb 1hetig,aztan elfogyott..Ebben a ciklusban 13-14.napon volt 1-1csepp rózsaszín pecsételésem,aztan elmult es ismét 22.napra megjott.

En biztos többet nem szedem,mert total összekuszálta a ciklusomat,amivel sosem volt gond.(1honapja voltam szűrésen igy tudom nincs semmi eü.oka ezeknek a dolgoknak)

A természetgyógyász baratnom azt mondta,nem egyformán reagál a szervezetünk hormonjai erre a készítményre,es van akinek megzavarja a szabályos működést.Én ezert nem ajánlom,de sok nő esküszik rá.

Viszont korábbról van jó tapasztalatom a baratcserje kapszularol,pl teljesen megszüntette a pms tuneteimet verzes elott.

2015. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso valaszolo! Nos, akkor jo uton jarok, mert en is abbahagytam a mehpempöt, es következö honapban megprobalom a baratcserjet es a womens cream-et. Mar megvettem mind a kettöt, de kesöbb jött meg postan, mint ahogy elkezdhettem volna, igy csak jövö honapban kezdenem. A mehpempöröl sokan irtak jo velemenyt, de ugy latszik nem mindenkinel valt be. En most mar nem is barnazok, hanem most a 8. napon halvanypiros cseppek jöttek, 2-3, majd masnap barnazas, majd megint halvanypiros, es igy tovabb. Meg nem jött meg, szerdara, csütörtökre nem varom, de szerintem sikertelen ez a honap is. Azert ha talalok olyan dokit, csinaltatok hormonsort is, sajnos ahol elek, mar 3 dokinal voltam, es mind ultrahang utan annyit mondott csak, hogy minden rendben van, szedjem a Duphastont, es ne stresszeljek. :(
2015. márc. 28. 21:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Endokrinologust keress.Sima nogyogyi ugyis elzavar annyival,hogy szedjel progi potlast, aztan vagy eltalalja a bajt vagy sem..
2015. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!