Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja erzekeny mellek,...

2 napja erzekeny mellek, alhasi szurkalas ez mar lehet a terhesseg?

Figyelt kérdés
Masfel hete menstrualtam azota probalkozunk a babaval. Peteeres elvileg a napokban volt. De mostmar 3.napj erzekenyek a melleim, faj a derekam illetve olykor olykor beszurkal a petefeszkem es a hasam alja. Van mar egy kislanyom de ő varatlanul erkezett igy nemis voltak jelek egeszen 10.hetig. Most tervezzuk a tesot igy minden pici jelez eszreveszek. Ma teszteltem de még negativ. Kovetkezo menstruacio varhato idopontja: aprilis 14-20 nem mindig 28 napos a ciklusom igy ezert irtam 2idopontot.

2015. márc. 31. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak április közepére nem várod, akkor bármi is történjék most odabent, a teszted még negatív lesz, ilyenkor még nem tud mit kimutatni a teszt!

Most inkább a peteéréssel függhetnek össze a tüneteid, nem a beágyazódással! Úgyhogy türelem. Ha nem jön meg, majd akkor tesztelj!

2015. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. annyira nehéz ez a várakozás :(
2015. márc. 31. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudjuk mi is de nem segít ha idegeskedsz rajta! Lazíts, tereld el a figyelmeded. Igyál néha egy pohár bort amíg megteheted! (amig nem késik a menzesz addig szabad az alkohol, utána már nem) és sok sikert!
2015. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a napokban volt pé. Minek teszteltél????Van már egy gyereked de fogalmad sincs hogyan működik a terhességi teszt?
2015. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso kommentalo! Igen van egy gyerekem es akkor mi van? Miert kell oltogatni? Ha nem tudsz normalisan valaszt adni akkor ne szolj hozza a kerdesemhez!

Elotte szolo kommentelo: koszonom szepen nem birom a bort meginni ugyanis ma mar hanyinger is csatlakozott ugyhogy nem tudom mi lesz majd az eredmeny majd kiderul de aranyos vagy es koszonom

2015. ápr. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!