Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel volt egy kis "pettingsz...

Reggel volt egy kis "pettingszerű", a barátom kezére kerüét előváladék, zsepivel letörölte, aztán megujjazott. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

FONTOS: szűz vagyok, de lehet h sérült a hártya.

Most a hőmérsékletem 37 fok, délelőtt elég erős szűrű-görcsölő érzésem volt a jobb petefészkem körül. A mensesem kb 1,5 hét múlva kéne h megjöjjön.

+2 kérdés: a 72 órás tabi tuti bevállik? Nőgyógyász írja fel v gond nélkül ad a patikus?


2008. aug. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szűz fogantatás tipikus esete... Szóval igen, teherbe eshettél. Irány a doki, és a 72 órás tabi.
2008. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megtörölte zsepivel, akkor nem lesz semmi baj. Ezért nem érdemes a sügrősségi tablettával összezavarni a szervezeted. De ha nagyon akarod... a te döntésed. Menj el nődokihoz, mond el, hogy mi történt és felírja a tablettát. A patikában vény nélkül nem lehet venni.
2008. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat de eltérőt írtatok szal még várnék pár választ!
2008. aug. 26. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos nem lehetsz terhes. Ha gondolod azért beveheted a 72 órás tabit, ha ez megnyugtat. De szerintem inkább menj el orvoshoz és irass ki magadnak fogigátlót, és akkor a késöbbiekben nem kell ilyesmi miatt aggónod!
2008. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

Ha netán vkivel hasonló dolod történne leírom mit tettem:

Reggel első utam a nőgyógyászatra vezetett, kértem 72 órás tabit, felírta, aztán elküldött vér-és vizeletlaborra, meg mondta hogy kb. 2 hét múlva kismedencei ultrahang és 3 hét múlva találkozó vele és majd ha minden ok akkor felír fogamzásgátlót.

A tablettát az előbb bevettem, biztos ami biztos.

2008. aug. 27. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!