Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kövezzetek meg, de most...

Kövezzetek meg, de most hamarabb akarok tesztelni! Mikortól érdemes?

Figyelt kérdés

[link]


Hamarabb volt ovum, mint máskor: kb. 13. napon, míg máskor a 15-16. napon, így szerintem kb. 28 napos ciklusom lesz.

Nem szoktam feleslegesen tesztelgetni, de most olyan ígéretes a görbém, szerintem. (Lekopogtam!)

És mivel volt már rá példa, hogy + teszt után megjött, a doki szerint máskor teszt után menjek hozzá rögtön extra progeszteronért.

Szerintetek mikor nézhetem meg leghamarabb? Elvileg a tesztek már 10 napos terhességet kimutatnak, nem...?

Ja, és Medilabom van.


2010. febr. 18. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk szombat vagy vasárnap reggel? Vagy még korai?
2010. febr. 18. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb holnapután. Kívánom, hogy pozitívat tesztelj.
2010. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ígéretes görbe csak az elmaradt menzinél lehet, ha még magas a hő. Addig normális, egészségesnek mondható, mert látszik volt ovud, de babára nem lehet belőle következtetni, mert így kell kinéznie menziig mindenképp. (tehát az ovu után magas a hő menziig és mikor megjön +/- 1-2 nap leesik)


Tesztelhetsz korábban, vasárnap reggel, de ha negatív ne kenődj el, mert lehet csak korán csináltad.

+++ tesztet kívánok!

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát hétvége talán. viszont ne medilabbal!!! nekem is volt már tőle csalódásom, és hallottam is rosszakat róla, sőt adhat fals pozi eredményt!!!

ha tudsz vegyél egy 10-es érzékenységűt!!

sok szerencsét, remélem kiemeled majd a válasszal:D

2010. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!