Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 millió/ml-es spermaeredmén...

2-3 millió/ml-es spermaeredménnyel mik a kilátásaink?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk andrológusnál, és ez lett az eredmény. Mi lesz most? :(

Persze most mindent be akarunk szerezni: Fer14-et, berry nectárt, maca vibét, vagy legalábbis egy valamit a fer14 mellé, hogy javítsunk az eredményen.

Szerintetek van reális esély a spontán babára? Mik a tapasztalataitok? Meg vagyok ijedve...


2010. febr. 18. 17:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az együttérzést, én is hasonlóan érzem, mint ahogy az utolsó írja: a világ igazságtalanságának. Nem dohányzik, nem alkoholizál, nem ülőfürdőzik, nem szaunázik, nem hord szoros alsót, mozog rendszeresen, magas, erős férfi, és mégis ez az eredmény. Arra gondoltunk, hogy most bevetjük ezeket a szereket, három hónap nem a világ, és ha nincs javulás, továbblépünk. Még az okát sem tudjuk, hogy ilyen kevés a spermaszám, hétfőn megyünk mindketten hormonvérvételre.

És persze az én felem még mindig kérdéses... Jaj...

Mi lesz így?

2010. febr. 19. 17:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi már majdnem két éve húzzuk a dolgot! Férjem túl van egy h.visszér műtéten, egy év elteltével sem lett jobb a sp.kép. Fél éve szed mindenféle gyógyhatású készítményt, Maca, E vit., C vit., de ezek után még rosszabb eredménye lett, mint eddig volt. Most végre kimondta a doki, hogy lombik, de azért adott neki Clostit, amit nem értek. Szóval mihamarabb próbáljátok kideríttetni, hogy mi áll a háttérben, mert az idő gyorsan megy. Mi ápr. elejére kaptunk időpontot lombikos konzultációra, az is idő... Szóval fel a fejjel, mindenre van megoldás, csak idő, idő, idő...
2010. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!