Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam hogy az ovu teszteke...

Hallottam hogy az ovu teszteket lehet jós tesztként is használni! A 10. nap körül már lehet vele próbálkozni? Bejött ez valakinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én nem csináltam, mivel nem 100%, csak 70% (azt hiszem?)

Szerintem várd ki azt a 3-4 napot, és tesztelj terhesteszttel, az a tuti.

2010. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jósteszteltem,de többet soha!

9-ik dpo-ól minden nap szépen láthatóan erősödött a 2-ik csík.Örülni kezdtem,hittem most végre van baba.Terhesteszt meg--lett.Baba sehol!

Becsapott a teszt:(

2010. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, de nagyon sok rosszat hallottam róla. Szerintem jóstesztelésre nem alkalmas.
2010. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire a jósteszt mutatna valami bizonytalant (ugyanis több napon kell egymás után tesztelni, nem csak egyszer) addigra egy érzékeny terhesteszt már biztosat mutat.
2010. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, mert hamis illúziókat kelthet... végül nagyobbat csalódhatsz.

Van akinek bejön, de van akinek nem.

Nekem bejött, mert nem mutatott semmit és akkor nem is volt ott semmi.

2010. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!