Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14+5hetes kismama vagyok....

Hajfény kérdése:

14+5hetes kismama vagyok. Valakinek volt "égi háború"hasában gyomornál? Olyan hangosan morog és zuborog, de csak este kezdi el, tegnap és ma! Nem vagyok éhes! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni, és általában utána egyszer elmegyek slozira, egy kicsit hígabb a széklet és kész. Most ugyan nem vagyok terhes, de terhességeim alatt is volt ilyen...
2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15+3 hetes vagyok. Nálam erősen hallható az emésztés. Kaja után egy-két órával is olyan mintha háború lenne. Bár ha éhes vagyok is legalább ennyire hallható. :D


Szóval a kérdésre válaszolva.. Ezek előtt te nem eszel?

2015. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De vacsi után voltam!!Gondoltam rá,de ez csak két napja van!Szerintem is emésztés,de olyan hangosh azt hiszem midjárt kipukkanok :) !
2015. ápr. 10. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!