Terhesség jelei?

Figyelt kérdés

3 hete késett, már az aggodalomtól csináltam egy tesztet, negatív lett. A mellem iszonyatosan feszül, ennyire még sosem fájt, pedig menzesz előtt mindig szokott.

Ma a 3 hetes késés után valami rózsaszínes-barnás, illetve világos piros, vizes állagú folyást találtam a fehérneműmön. Nem olyan sötét piros, mint amilyen a menzesz szokott lenni. Terhességi tüneteim egyébként nincsenek a mellfeszülésen kívül, csak annyi, hogy picit fel van puffadva a hasam, de az menzesz előtt is így szokott lenni.

Ez a pecsételő szerű vérzés a menzesz előfutára lehet, vagy terhesség is lehet a tünetmentesség és a mellfájdalom mellett?

Mindig védekeztünk, februárban is még megjött, márciusban nem, cserébe most valami hasonló.



2015. ápr. 12. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
terhesség jele a pozitív terhességi teszt
2015. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de annyi "rémmesét" hallottam már, hogy volt, aki végig menstruált terhesség alatt, meg hogy negatív volt a teszt és mégis kiderült, hogy babát vár.
2015. ápr. 12. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy másik fajta teszttel is egy próbát, de az azért nagyon ritka, hogy 3 hét késésnél ne mutassa ki a terhességet. Ez max akkor lehet, ha selejt a teszt, de szerintem "csak" a hormonjaid szórakoznak most.
2015. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiscica21 válasza:
en szeretnek gyereket kb masfel hete voltam baratommal es ma negativ lett az eredmeny.de mar fajt a hasam alhasam es kicsit hanyingerem volt.aprilis vege fele kell megjonnie varjak meg vagy csinaljak tesztet??
2015. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!