Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor jött meg nektek elösször? Illetve mikor lehet elekezdeni a babaprojektet?

Figyelt kérdés
A doboz gyógyszert még beszedem, tehát az utolsó szemmel hagybám abba, Tavaly február óta szedem.
2015. ápr. 13. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én 11 évig szedtem gyógyszert, januar vegen abbahagytam, megjött ugyan akkor amikor a megvonasos verzes szokott es utana is 28 naposak voltak a ciklusom. Elmentem egy magankórhazba teljes kivizsgalasra, es az ottani doki javaslatara marciusban kezdtük elesbe, az októberi ciklusom mar 30 napos volt es novemberben lettem terhes :) 28 eves voltam akkor.
2015. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) Remélem nem kell majd olyan sokat várnom majd, de amikor akar akkor jön a picurka.
2015. ápr. 13. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött már meg, várandós lettem a kislányunkkal azonnal. Az első lányunknál is rögtön megjött a gyógyszer abbahagyása utáni első ciklusom már 28 napos volt, vele a harmadik hónapban sikerült.
2015. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt olyan sok az a 7 hónap. ;) sok sikert azt mondom Neked is amit magamnak mondtam anno akkor jöjjön amikor egeszsegben meg tud születni, sajnos a környezetemben aki ilyen sok ideig szedte a gyógyszert mint en es korabban lett terhes sajnos nem maradt meg.
2015. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyébként kifejezetten javasolta az orvos, hogy azonnal kezdjünk el próbálkozni, mert gyakran tapasztalják, hogy könnyen sikerül a gyógyszer elhagyása után.
2015. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk, a lényeg, hogy egészséges legyen, ha jönni akar úgyis jön :) Köszönöm nektek :)
2015. ápr. 13. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Először abbahagytam és már meg sem jött a vérzésem, második babánál abbahagytam és a második hónapban sikerült. Nekem az orvos azt mondta és neten is a legtöbb helyen azt írják,hogy nem kell szünetet tartani,ez régen kellett,manapság pár nap alatt kiürül a gyógyszer azért is van gond ha valaki elfelejti bevenni időben.
2015. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 24 nap után jött meg, három évig szedtem a gyógyszert, előtte 24 naposak voltak a ciklusaim, szóval azonnal visszaállt. A babaprojekt részéről nem tudok nyilatkozni, nem akkor rögtön álltunk neki.
2015. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyors fogyás miatt a doboz közepén javasolták, hogy hagyjam el. Megvonasos vérzés jött utána, első tiszta hónap után pontosan jött a menzesz karácsonyra, csak a mennyiség volt kevesebb és fájdalmasabb is volt mint szokott. Utána hoztuk össze a babat de nem sokon mult, 6 hetesen sárga test elégtelenség idoben kiderult. Közben magam hibaztattam hogy nem-e amiatt volt, mert nem hagytam elég időt a bogyó után. De minden rendben hala istennek.
2015. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 12 évig szedtem. Rendesen megjött viszonylag 28-29-30 napokra mindig. Márciusban már nem szedtem, mi vártunk utána még kicsit esküvő, anyagi okokból főleg, augusztusban kezdtünk próbálkozni és novemberben terhes lettem:) Ma már nem kell várni igazából, mondom mi részben más okokból hagytunk ki pár hónapot de nem bántam meg így nyugodtabb is voltam.
2015. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!