Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tobb, mint 2 hete lefekudtem a baratommal, nem vedekeztunk, meg jovan azelott kivette, hogy belem elvezett volna. Mivel igy is van eselye annak, hogy teherbe essek ezert 24 oran belul bevettem egy escapelle esemeny utani tablettat. Ezutan semmit nem ereztem, semmi rosszulet, semmilyen tunet a gyogyszer miatt. A menstruaciom 2 nappal hamarabb jott mint kellett volna es nem olyan volt mint amilyen szokott. Nekem kb 5-6napig tart normalisan. Most is megvolt az 5 nap, de ugy hogy az elso 2-3 napba jott rendesen mint ahogy szokott, utana a tobbi napon csak barna folyas. Eszrevettem, hogy egy kicsit mas mint szokott. Ez vajon a gyogyszer miatt volt? Legkozelebb 16 nap mulva kene megint verezzek. Most egy par napja erzek valamit a hasamnal. Nem mondhatom hogy faj, hanem csak ugy erzem h ott valami van. Lehet ezt mar en beszelem be magamnak es tiszta depis vagyok, de nemtudom. Olvastam sok helyen, hogy a keves verzes is a terhesseg egyik tunete, de aztmondtak, hogy az eppen csak par foltnyi lehet, nekem viszont csak egy kicsit tert el a normalistol a mentruaciom. Nem tudom mi lehet ez most.

2015. ápr. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem kb 2,5 éve volt ilyen gondom,a tabletta után nekem is gyengéb lett a vérzésem,és pár napi tart.De nem voltam terhes,szerintem a tablettától lehet,és nem hinném,hogy terhes vagy. 19/L
2015. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*napig
2015. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2015. ápr. 14. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha több, mint két hete volt az eset már a terhességi teszt reggeli vizeletből mutatja mi a helyzet. Lehet kapni egy darab 1000 forint és 2 darab ~600 forint típusút. Előbbinél rápisilsz és kész, a másodiknál pohárba és bele kell lógatni a tesztcsíkot. De megbízhatóság terén ugyanolyanok.


De a leírásod alapján valószínűleg csak az eseményutáni mellékhatása. A papírján is szerepel a vérzészavar ha jól rémlik. (konkrétan escapellét még nem használtam, de egyszer EllaOne-t igen, és annál gyakori mellékhatás az ilyen)

2015. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes, nem is voltál, mert különben szokásosnáél jobban görcsöltél volna menstruációnál és inkább több is olyankor vérzés.

a barnázás egyértelmű gyulladásra utal, ha a övetkező menstruáció is olyan lesz, akkor a szervezeted nem tudta leküzdeni.

alhasi panaszok mint terhes tünet inkább 12-18.hétben szoktak lenni.

2015. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!