Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézesmázos körtécske kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2014. decembere óta, a párom mindig kiveszi mielőtt elmegy, én mégis félek, hogy terhes lettem. Tegnap kellett volna megjönnie, de még nem jött meg.. viszont már 1 hete barnás folyásom van, de nem nagy mennyiségű

Mi baj lehet?


2015. ápr. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a menstruáció előjele is. 1 nap késés még nem a világ vége. Persze a tabletta sem ad 100% védettséget, de szerintem ne aggódj.
2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan védekezési módszer az önmegtartóztatáson kívül, ami száz százalékos védettséget adna, de ha valaki rendesen szedi a fog. gátlót, nem hagy ki egy szemet sem és semmi nem gyengíti a hatását, akkor nyugodtan még beléd is mehet a barátod, akkor sem leszel terhes, hisz ez a fog. gátló lényege.

De ha még ki is veszi, mielőtt elmegy, akkor az esélye a terhességnek szinte nulla! És már 1 hete barnázol, az meg nem jó jel, az is lehet, hogy nem megfelelő számodra az adott gyógyszer.

És nekem is volt olyan, hogy fog. gátló mellett sem 28 napra jött meg, hanem 1-2 nappal később. Semmit nem jelentett.

De mindez csak akkor igaz, hogy nem leszel terhes, ha valóban minden szemet bevettél és nem késve és nem gyengítette semmi a hatását!

2015. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, ezért is veszi ki mielőtt elmegy, én nagyon paranoiás vagyok.. De tabi nélkül is csekély az esélye a terhességnek, ha kiveszi előtte, így meg pláne.. Remélem. :(
2015. ápr. 12. 13:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden szemet bevettem, sosem felejtettem el, és eddig mindig pontosan jött meg, de most van egy kis derékfájásom ami szokott is, de csak barnázok, és nem jött meg.
2015. ápr. 12. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy melyik nap kell megjönnie,amikor fog.gátlót szedsz!!!! ezt jegyezd meg!


a szünetmentes napok VALAMELYIKÉN kell megjönnie a vérzésnek,az is jó,ha a 7. nap és az is ha a 6.nap jön meg...


tabletta és megszakítás mellett Szűz Máriának kellene lenned, hogy teherbe ess.

2015. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
barnás folyás: tabletta melletti megvonásos vérzés,vagy pedig annak az előjele....vagy pedig felfázás,gyulladás,ciszta és egyéb probléma lehet
2015. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy így hogy folyásom van, nem tudom,hogy megjött e vagy sem ,mert ha meg is van nagyon kevés meg szinte csak alvadt vér.
2015. ápr. 12. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés? Komolyabb baj? Egy nőgyógyász meg tudná válaszolni a helyzetedet, és az lenne a legbiztonságosabb választás.
2015. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!