Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

29.en elvesztettem a szuzessegemet. Azota 4szer fekudtem le a parommal. Vedekeztunk kondommal.

Megnezte es nem szakadt ki. Egyszer ment csak el. Viszont egy kkicsit egymashoz dorgoloztunk kondom nelkul. de nem ment be anelkul.

ma vvan kb. a 12. napja h megtortent.

A legutobbi verzesem pedi 26.an kezdodott.

Tegnap eszre vettuk hogy megnagyobbodott a mellem es mara pedig erzekeny ha huzzanyulok. Mind a ketto. Csomo nincs benne. Es tegnapelott ota fel is vagyok puffadva.

Kerlek segitsetek.... nnagon ketsegbe vagyok esve. 4 nappal az elso utan el is mentem orvoshoz.

azt mondta hogy szinte lehdtetlen hogy teherbe essek...de azert majd csinajak egy tesztet...

Tudnatok valamit mondani?



2015. ápr. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem dugta beléd a farkát gumi nélkül, akkor mégis hogy a viharba lennél te terhes?

Amúgy, ha orvos is elmondta ezt, akkor téged majd a GYK válaszolók fognak megnyugtatni?

2015. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől esélyed nincs a terhességre. A teszt max azért javasolt, hogy te megnyugodj, de nem lesz meglepő az eredmény.
2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg valóban nem vagy terhes, a jelek pedig, amiket tapasztalsz a menstruáció előjelei.

Lehetséges, hogy a szüzességed elvesztése okozta erős érzelmi hatás következtében a hormonháztartásod is megborult valamelyest, de ha nem vagy nyugodt, tényleg csinálj egy tesztet, bár én kizártnak tartom, hogy terhes lennél...de hát ki vagyok én, hogy rám hallgass? :)

2015. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszeruen rettegek hogy teherbe estem es ez,hogy a mellem megdagadt es erzekeny... bepanikoltam.... 20 eves vagyok. es ennyi idosen vesztettem el a sUzessegemet....

n gondoltam hogy ennyire meg fog gyotorni lelkileg

2015. ápr. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!