Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek, nagyon félek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, nagyon félek?

Figyelt kérdés

3 hete késik a menstruációm, semmi terhességi tünetem nincs, csak feszül nagyon már 2 hete a mellem( 2 héttel ezelőtt azonban egy kicsit sem fájt), de ennyire még menzesz előtt sem szokott. Egy tesztet csináltam, az negatív lett. Januárban és februárban rendesen megjött, de márciusban nem és még most, április közepén sem!! A hasam picit fel van puffadva, de székrekedésem és hányingerem sincs, nem is szédülök, nem vagyok kívánós sem és pisilnem sem kell gyakrabban.

Kérlek segítsetek! Szerintetek lehet ez így terhesség? Védekeztünk mindig, egyszer szakadt el és nem vettem be esemény utánit, mert nem ment el a barátom, de ez még januárban volt, ezután volt még kétszer menzeszem.

Nagyon félek, lehetséges, hogy hazudik a teszt és közben tünetek nélkül terhes vagyok?



2015. ápr. 12. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak paráztatod magad, de ha ennyire nyugtalanít, menj el egy nőgyógyászhoz.
2015. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatívat mutatott, akkor az úgy is van. Túl stresszeled az egészét. Nyugodj meg!

De ha megnyugtat, akkor csinálj még egy terhességi tesztet.

Korodat nem írtad, de ha fiatal vagy, akkor a rendszertelen menstruáció természetes.

Plusz, ha eléggé stresszes életet élsz, az is befolyásolja a ciklust.


Szóval nyugodj meg, és ne beszéld be magadnak, hogy terhes vagy!

2015. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Nekem a márciusi mensim maradt ki teljesen, 4 teszt lett negatív, elmentem dokihoz, azt mondta, simán kimaradhat a mensi, nem kell azonnal terhességre gondolni. Én mondjuk kaptam Norcolutot, hogy tuti megjöjjön majd áprilisban.
2015. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
elleni fogsz az biztos
2015. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom minek fekszel össze mindenkivel, aztán meg ez a vége, tessék... Fogok fialni?? stb
2015. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első 3 válaszoló, nektek köszönöm szépen a nyugtatást! Igyekszem nem stresszelni és ha nem jön meg jövő hétig, megyek a dokihoz.


Utolsó 2 választ író 42%-os. Hát téged sem az eszed miatt szerethetnek. Nem fekszek össze mindenkivel, és mint írtam, mindig vigyázunk és meg is jött mindig, tehát nem értem, mi ez az egész most, ami történik velem. De írd csak a baromságaid nyugodtan, csak magadat járatod le vele. Ha a kérdésemre nem tudsz normálisan válaszolni, egyáltalán mi a fenét keresel itt?

2015. ápr. 12. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Lehetek keresztapa ??? :D
2015. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Még mindig szánalmas vagy.

Egyébként ma megjött, legalábbis valami hasonló eddig. Köszönöm annak, aki biztatott, hogy ne féljek. :)

2015. ápr. 12. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a szánalmas, és ráadásul tudatlan is, nem értem minek kefél az ilyen ...
2015. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Véletlenül sem te, aki még az üzenetre sem mer válaszolni, mert amúgy csak egy unatkozó 14-15 éves kisfiú, akinek nincs jobb dolga, mint beleugatni hülyeségeket a nagyobbak dolgába...

Valószínűleg szánalmas vagyok, mert kiírtam egy normális kérdést, mivel r*banc nem vagyok, bármennyire is próbálsz így a távolból ismeretlenül annak beállítani, ez elég sikertelen.

De a szövegértést mondjuk általános iskola 1. osztályában már tanulják a gyerekek, de akkor neked külön kiemelem, hogy "Védekeztünk mindig, egyszer szakadt el és nem vettem be esemény utánit, mert nem ment el a barátom, de ez még januárban volt, ezután volt még kétszer menzeszem." Akkor lenne jogos a kérdésed, hogy "minek kefél az ilyen", ha azt írtam volna, hogy nem védekeztünk, elment bennem és ki is szakadt az óvszer.

Tehát amíg én alapvetően biztonságosan szexelek, addig te ne nagyon szóljál már bele az én dolgaimba, oké?!

2015. ápr. 12. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!