Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan köztetek akinek a...

Irina87 kérdése:

Volt olyan köztetek akinek a clostybegy tabletától bevérzet ciszta lett?

Figyelt kérdés
Nekem már van egy 6 éves kisfiam és tesót szeretnénk de nem rendszeres a mensim és a doki minden féle hormon vizsgálat nélkül ki írta a clotyt mondván hogy nincs peteérésem ciklus 5-ik napjától 5 napig napi 1 szemet.De előtte norcolutot írt fel hogy megjöjön.Töbször előfordult már hogy cisztám volt ezért megkértem hogy küldjön el hormonvizsgálatra erre azt mondta nem kell mert felesleges.Nem tudom hogy csak bemagyarázom magamnak vagy tényleg hormon problémám van.Ezt abból gondolom hogy híztam és nem bírom leadni ill sok pici pattanás van az arcomon hátamon ami még serdülő koromban sem volt ez lassan 1.5 éve van így.Sosem volt rendszeres a mensim volt hogy 2-3 hónap is kimaradt.De ez a mai napig így van.Most hogy volt cisztám azt mondta a doki hogy norcolutot szedjek csak azt nem tudom mit tegyek elkezdjem szedni a köv adag clostyt vagy mondjak le róla végleg.E vitamint szedek 2 hete.Endokrinológushoz bejelentkeztem de csak május 28-án tud fogadni.Mit tegyek?Ha valakinek hasonló tapasztalatai vannak vagy tud valami okosat kérem ossza meg velem.

2015. ápr. 15. 18:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!