Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt lehet hamis pozitív?

Figyelt kérdés
Három nap késés után halvány, de széles és érvényességi időn belül egyértelmű pozitív lett két tesztem. Kizárólag azért mentem orvoshoz, mert eddig csak úgy maradt meg terhességem, ha azonnal kaptam Utrogestant, most sem akartam késlekedni vele. Nem tapintott terhességet, csak kicsit puhább a méhem, UH-n sem látott semmit, a méhnyálkahártya 16 mm vastag. Azt mondta, hogy vagy nagyon kicsi terhesség, vagy hormonzavar miatt késik a vérzésem. Ebben a hónapban kétszer éreztem peteérést, a második április 4. körül lehetett. Ha akkor fogant volna a baba, akkor ezek az eredmények és a halvány tesztek normálisak?
2015. ápr. 17. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Három nap késést a doki nem tud megállapítani. Meg tudod mutatni a tesztet? Facelle tesztből a gagyi 300 ft-osat használtam már, engem nem csapott be.
2015. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az aprilis 4-it most mutatna ki a teszt, ha par napja mutatta akkor az kb realis. Terhesseget meg nem mutatna ki, ha igy van, akkor eppen megvolt a beagyazodas.. drukkolok. Ha nem jon meg 2-3het mulva menj el megint, hatha lesz mar petezsak.
2015. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a 2. peteérésed valóban ápr.4-én volt és mondjuk utána fogant a pici akkor szerintem simán lehet hogy még nem látszik.

Amúgy én úgy tudom fals pozitív nem igazán van....

2015. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Terhesseget az ultrahang meg nem mutatna ki, bocsi, hulyen fogalmaztam :-)
2015. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megnyugtattatok:) Kétnaponta ismételni fogom a tesztelést, hogy lássam, erősödik-e, ha igen, az gondolom, jó jel, bár még abból is bármi lehet - sajnos tapasztalat:(


Írok majd, hogy hogyan alakulnak a dolgok.

2015. ápr. 17. 17:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Es meg annyi, h en is az olcso facellebol raktaroztam be es mindig jol mutatta a dolgot.. egyszer lett csak pozitiv, de annak eredmenye is van :-D
2015. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is a legolcsóbb facelle tesztet használtam,engem sem csapott be soha.

Nyugi,2-3 hét késésnél hamarabb nem érdemes dokihoz menni.

2015. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A pozitív terhességi teszt gyakorlatilag 100%-os. Hormontartalmú gyógyszer okozhat téves "riasztást" de ha nem szedsz ilyet, akkor szinte biztos, hogy babád lesz.
2015. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szépen erősödik a tesztem, 3 percen belül is egyértelműen pozitív, de akkor még halványabb, mint a kontroll-csík. Később egészen erős lesz (ez tudom, hogy már nem számít, de pl. a tegnapi is tovább erősödött időn túl, mégsem lett végül ennyire erős, ezért ezt jó jelnek veszem.) A kontroll-csík erősségét még nem érte el, talán 2 nap múlva.... reménykedem. Péntekre rendelt vissza az orvos, hogy kiderítse, hormonzavar:) vagy terhesség, beszámolok majd:)
2015. ápr. 19. 16:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kéne többet tesztelnem, azt hiszem:( A mai X-epil egészen halvány lett.... most próbálom megállni péntekig, hogy többet inkább ne teszteljek, majd az orvos megmondja, hogy mi a valós helyzet. De nehéz ilyenkor.
2015. ápr. 20. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!