Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után is megfoganhat...

Peteérés után is megfoganhat a baba? Bizonytalan vagyok, mert március 18-án volt az utolsó menstruációm /30 napos a ciklusom/

Figyelt kérdés
április 8-án "döntöttünk" úgy a párommal hogy hajrá és csináljunk babát / eddig gumival védekeztük/ azt mondták mások, hogy elsőre úgy se fog összejönni. Most április 17. van és már 2 napja késik a mens. Azt még hozzá kell tenni, hogy sok citromos vizet ittam mostanság és az is eltolja a menstruációt. Csináltam tesztet de negatív lett. Nagyon rossz ez a bizonytalanság.

#peteérés #fogantatás #első próbálkozásra
2015. ápr. 17. 21:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy még korai de kíváncsiságból csináltam ma reggel egy tesztet. Szerintem halvány pozitív lett de nem vagyok benne biztos. Szerinted??? ;)

[link]

2015. ápr. 19. 08:30
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen, ez bizony halvány pozi. :) gratulálok! Ugye hogy nem mindig naptár szerinti az a peteérés? :D

1-es voltam

2015. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen halvány pozi! (nem is olyan halkan) gratulálok!:)) 2-es voltam.
2015. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Ez a mai tesztem és a 12 napom fogantatás óta :)

[link]

2015. ápr. 20. 12:45
 15/29 anonim ***** válasza:
Szép pozitiv :-)
2015. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy kicsit aggódok....normális az hogy fogantatás után 13. Nap is ilyen halványat mutasson a teszt??? Nem baj??? [link]

2015. ápr. 21. 10:56
 17/29 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem halvány, és a teszt fajtájától is sok függ, ráadásul erősödött nagyon sokat a legelső teszted óta. Hagyd abba a tesztelgetést, és örülj neki! Sokkal többet használ, ha nem idegesíted magad, hanem nyugalommal, boldogsággal várod, hogy mehess a dokihoz. Nincs több tesztelés, relaxálás van!


Ha aggódsz, inkább beszélj gondolatban a babádhoz, hogy jól kapaszkodjon meg, fejlődjön szépen, meg egyél sok friss gyümölcsöt-zöldséget, szedj folsavat és B12-őt, sétálj a jó levegőn, lélegezz mélyeket, és mindenekfelett örülj, hogy jönni akar. Mondd el neki, hogy nagyon vártad, és örülsz neki. Zárj ki lehetőleg minden stresszforrást, amit csak tudsz, itt nincs helye most negatív gondolatoknak.


Na:)

2015. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Dokihoz mikor mész?
2015. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm és megfogadom a tanácsodat és a babára koncentrálok hogy a fejlődésére menjen az energiam és ne a negatív dolgokra!
2015. ápr. 21. 11:23
 20/29 A kérdező kommentje:

Na az még egy jó kérdés:)

Mikor érdemes menni??

Ugy ez a 13 napom a fogantatás óta mivel nem a peteéréskor fogant hanem jóval utána. Úgy gondoltam hogy a héten elmegyek vérvizsgálatra és a 4.héten a dokihoz.

2015. ápr. 21. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!