Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék hogyan...

Ha terhes lennék hogyan számítanák a szülés időpontját ha ilyen van?

Figyelt kérdés
Dec.24-én menstruáltam utoljára.a következő kimaradt, voltam orvosnál,és nem baba, hanem a fog.gátló mellett szedett antibiotikumok(amit felfázásra kaptam)együttes hatása.tesztek is negatívak lettek.azóta nem szedek fog.gátllót, kb.másfél hét múlva kéne megjönni.remélem nem fog.tudom még korai, de ma vettem egy medi lab tesztet és halvány pozitív.ha terhes lennék mi lenne az utolsó menstruáció?ha az a decemberi akkor nem jó, mert tuti nem terhesség miatt maradt ki.járt már valaki így?
2010. febr. 20. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh alapján fogják számolni.
2010. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ultrahang alapján fogják kiszámolni. Mivel az elején még egyformán fejlődnek, csak később a 16. hét után lehetnek nagyobb méretbeli eltérések, így a korai ultrahangokkal szépen meg lehet határozni a korát.
2010. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.remélem baba lesz.
2010. febr. 20. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szurkolok, majd írd meg! K
2010. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!