Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, tudnátok...

Kétségbe vagyok esve, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
5.hónapja nem jön a baba,de eddig úgy voltam vele hogy egyenlőre nincs ok az aggodalomra. Viszont hétfőn voltam méhnyakrák szűrésen és a vizsgálat alatt kiderült hogy a méhem hátrahajló illetve van egy tünetmentes méhszájsebem amit nem szükséges műteni. Lehetséges hogy emiatt nem sikerül a baba?
2015. ápr. 20. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méh mellett simán teherbe lehet esni. A méhszájsebet ha nem szükséges műteni akkor sztem nem de gondolom mondtad az orvosnak hogy terhesség a cél.
2015. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolhatod komolyan, hogy ezt mi mondjuk meg a képernyő mögül... Keress fel egy jó nőgyógyászt!
2015. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hátrahajló méhem van. Mindkét gyerkőc az első hónapban összejött, úgyhogy ez nem hátráltat!

A méhszájsebet a doki tudja megmondani, nekem is volt régen, nem is műtik, fagyasztani szokták, egy 10 perces cucc és nekem 10 éve nem is jött újra elő, úgyhogy az simán orvosolható!

2015. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, két gyerkőc anyukája vagyok és tervben a 3. :) Viszont a méhszáj seb engem aggasztana mindenképp még ha nem is a teherbeesés miatt. Az első gyerkőcre majdnem 8 hónapot vártunk, a második baba 4. hónapban sikerült. szóval az 5. hónap még nem annyira gáz, szóval kitartás és sokat bújjatok össze. a méhszájsebet meg kérdezd meg egy dokitól.
2015. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd egy év után ráérsz aggódni.
2015. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Noveremnek is hatrahajlo volt. Kb a 4. honapban osszejott, szoval ne aggodj, ettol meg lehet. Egyebkent ne gorcsolj. Mindket testveremnek akkor jott ossze amikor egyaltalan nem foglalkoztatta ez oket. Karacsonykor ettek ittak, gyakorlatilag vegig ket unnep kozott. Aztan szilveszterkor buli, csak egymassal torodtek. Valamikor 2 unnep kozt estek teherbe. Szoval probalj nem ezzel foglalkozni, csak legyetek egyutt minden szandek nelkul.
2015. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudja a nőgyógyászom hogy próbálkozunk a babával azért is mondta hogy ezt a méhszájsebet egyenlőre nem kell piszkálni. Köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 20. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked ìrtam egy màsik hasonló kérdésre, hogy hogy hogy egyik sem akadàly?

Nekem méhszàjsebem volt.

Pàrodat nézték-e màr?

2015. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!