Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek? Hogy nyugodjak...

Mit tennétek? Hogy nyugodjak le? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Ma pozitívat teszteltem. Van ķèt gyerekünk, akik 19,5 hònap különbséggel születtek csàszàrral. Most 14 hónapos a kicsi, tehat ez is csàszàr lesz. Mafamat is féltem, mert ez megint kis idő. Költözködés előtt àllunk. A kétségbeesés kerülget. Abortuszra kèptelen lennèk. Terveztünk babàt még, de kb. Tavasszal, mikor a kicsi màsfèlèves lesz. Eléggé kivagyok, ùgyhogy ne szidjatok meg, hogy sikerült be. Tudom az én hibàm...
2014. dec. 31. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Még van 9 hónapod beletörödni.


Ha mar kétszer császárral szültél, akkor eleve a harmadik is az lesz, függetlenül attól, hogy mikor szülsz újra.


Ha anyagilag nem godn, akkor semmiképpen ne vetessd el.


Neked nem lesz több bajod töle, mint pár hónappal késöbb (mert max 4-6 hónapról lenne szó), szóval emiatt nem kell extra idegeskedni.


Viszont amit nem értek, ha nem akartatok még most újabb gyereket, akkor miért nem védekeztetek? (Tippelhetek: "megszakítást" alkalmaztatok?)


Ha ez a gyerek is megvan, akkor vagy köttesd el magad, vagy keress valami megbízható módszert a védekezésre. Mert újabb két éven belüli terhesség végképp nem lenne okos dolog.

2014. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

3-4 hónappal előbb jött, mint gondoltátok? :-)

Ezen igazán nem kéne kétségbeesned...

Meg már mindegy is, megoldjátok majd szépen!

2014. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy mi mit tennénk az teljesen mindegy. Azt írod, hogy abortuszra képtelen lennél, akkor barátkozz a gondolattal, hogy jön a harmadik baba. Igazából majdnem mindegy hogy tavasszal vagy most, olyan nagy különbség nincs időben.
2014. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, belefér anyagilag ès hely is lesz, mert kertes hàzba költözünk. A harmadik utân spiràlt tervezek felrakatni, mert kb. Ràm néz a férjem és jön a baba. Hàrom gyereket terveztünk eleve, de ez a teszt most ledöbbentett...
2014. dec. 31. 08:03
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem gondold át a spirált, mert egyrészt elég nagy mellette a teherbeesés esélye, másrészt emeli a méhnyakrák kockázatát.
2014. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedhetek.
2014. dec. 31. 08:07
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
én nem értem a problémát kicsit előbb jött na bumm :) a sebednek mit szamit az az egy-ket honap.
2014. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Az eslő sok(k) hatás, de majd elmúlik! :)

2 császár után, így is-úgy is császáros szülés lenne!

Picivel hamarabb jött, de ha szerettétek volna, ez ne legyen gond :)


A 3. császár után,még műtétközben kérhetsz elkötést, az elvileg a leghatásosabb védekezési forma.


Nyugodj meg, biztosan kell majd egy kis idő, hogy "leessen" de gondolj csak bele:nagycsaládos anyuka leszel, aki amúgy is 3 gyereket szeretett volna :)


Kell ennél jobb év kezdés? :D


egy 3 gyerekes 4. babát váró :)

2014. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából attól is félek, hogy bírja majd a hegem az újabb terhességet, ill. most is szedek dopegytet, az előző terhességem 36. hete óta. A második terhességemmel nagyon vizes voltam már a 7. hónaptól. Szóval a toxémiától is félek. Emiatt akartam még várni legalább 4-5 hónapot.
2014. dec. 31. 09:16
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi van,boldog nagycsalád lesztek!:D Most irigyellek ám.Nem lesz semmi baj. ;)
2014. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!