Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tapintatlanság? Mit gondoltok?

Ez tapintatlanság? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk babával. Egy nem túl közeli baráti házaspár erre mindig rákérdez, tudják is a szitut, ennek ellenére folyton azon viccelődnek, hogy most már húzzunk bele, meg dicsekszenek azzal, hogy náluk már másodjára vár babát a nő.


Ezt csak ma tudtam meg, mert mondta a párom, hogy egy délutáni rendezvényre ne menjek vele, mert ott lesz ez a pár is, és úgyis csak kiborulok rajta, ahogy viselkednek.


2010. febr. 21. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mekkora bunkók. ne is foglalkozz velük. a ti babátok tuti szebb lesz és okosabb.
2010. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta itt forgatom magam, hogy én vagyok túlérzékeny-e... Ha lesz kisgyerekünk, sosem fogok vele dicsekedni egy babára vágyónak :(((
2010. febr. 21. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát jó nagy bumburnyákok szerintem is. Érzéketlenek, sajna nagyon sok ilyen ember van, lehet hogy csak egyszer kellene visszaszólnod az ők stílusában, vagy odabökni valami bunkóságot és akkor lehet észrevennék magukat. Vagy csak egyszerűen annyit mondani amikor dicsekszenek hogy: hát igen, nagyon rosszul esik neked ha valaki dicsekszik nektek pedig nincs részetek ilyesmiben.

Egyébként ez alapintelligenciára kellene hogy utaljon, belőlük ez hiányozhat. Ha valakinek nem jön össze a baba inkább kerülöm a témát nem még ezen lovagolok.

Én kívánom hogy minél előbb sikerüljön és bekopogtasson a gólya, hiszen jön a tavasz :)))

2010. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy az egyeduli , sajnos ilyen "bumburnyakok " az en kornyezetemben is vannak . Mi is 2 eve probalkozunk es habar en nem nagyon mondtam senkinek megis mindenki ezen csamcsog , most mar ott tartok hogy a legkozelebbi alkalommal bizony kisse durvabban fogok visszaszolni ,

pont a tegnap volt egy ilyen eset , egy het eves kislany ramkerdezett ott mindenki elott : -Neked nem lehet gyereked ??? szerintetetek honnan vesz egy het eves kis lany ilyeneket , ha nem azoktol az igen okos szuleitol ??? aztan meg mondja az anyanak - AUU miert huztad meg a hajam ?? Mire A valasz , csak megigazitottam a hajad !!!!

2010. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek egy része érzéketlen, buta, fokozhatnám, de minek? Szörnyű dolgok amiket meséltek, és sajnos tényleg tudatlanság áll a háttérben. Nekünk is van egy "kedves" rokon családunk, akik, nagyon szépen be tudnak kérdezni. Nekik persze több gyerekük is van, és nem éltek át olyan szörnyűségeket, mint mi. Kerülöm őket, nem hiányoznak egy cseppet sem. Ha nagyon muszáj találkozni, akkor meg felveszek egy erős páncélt, és próbálom túlélni a találkozást velük. Nem szeretek az ilyenekkel vitába szállni, mert még ők sértődnek meg a végén, és nekem okoznak lelkiismeret furdalást, hogy biztosan én vagyok bunkó, és túl érzékeny. 2*1 lesz*m tabletta a találkozás előtt, és egyébként az igazi barátaimmal majd jól érzem magam.
2010. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Nálunk meg az volt, hogy mindenkinek elmondtuk az esküvő után, hogy mostmár jöhet a baba, és minden alkalommal mondogatták, hogy na, van már valami? Nincs!? Hát huzzatok bele! -meg hasonlók. Szóval ez nekem is rosszul esett. Aztán egy idő után nem érdekeltek ezek az emberek.

Nekünk hamar összejött a baba, de sajnos elment, és utána egy hónap szünet után újra összejött a baba. Arra meg azt mondták, hogy na, végre, hogy összejött...

Szóval ne foglalkozz velük, és sok sikert a babához! 25 hetes kismama.

2010. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el és szólj be nekik valami durvát, hogy észrevegyék magukat. Hogy lehet valaki ilyen bunkó?
2010. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el rajta: valóban barátok? Egy barát így viselkedik? Szerintem nem!
2010. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!