Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmondanátok nekem, hogy...

Megmondanátok nekem, hogy hogyan kell használni az x-epil terhességi tesztet? És hogy az megbízható e? Éshogy ilyenkor melyik csíkot kell nézni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :)!!
2015. ápr. 21. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem bevált szerintem jó teszt.Ha megveszed a betegtájékoztatón minden pontosan le van írva :)

2015. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használati utasítás nem volt hozzá?


Pisilsz egy tiszta pohárba. Belemártod a jelölésig,kb 10 mp-ig aztán kiveszed és vársz 1-2 percet. És meglátod az eredményt.

2015. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pisilsz, beledugod (a jó végét..), vársz.. 1 csík negatív, 2 csík pozitív. szerintem menni fog, nem kell hozzá doktori cím!
2015. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2015. ápr. 21. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:

ezek után nem csodálkozom, hogy annyian pozitívnak hallucinálnak terhességi teszteket...

Ha olvasni tudsz, márpedig mivel ide írtál, ezért olvasni csak tudsz, akkor nem kéne, hogy ekkora gondot okozzon egy terhességi teszt megcsinálása!

2015. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!