Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 2015 május elejére?

Ki nem várja 2015 május elejére?

Figyelt kérdés
Várakozzunk és drukkoljunk együtt! :)

2015. ápr. 22. 16:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
jaj, hirtelen elküldtem, mielőtt leírtam volna a lényeget. szóval, elsejére nem várom, elméletileg 18-19körül volt ovum. Most épp szúrkál odalent a berendezés... De szerintem még túl korai lenne!
2015. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 anonim ***** válasza:

31-es!

Én is elsejére nem várom :) (Én vagyok az 1-es válaszoló.)

Nekem valamivel korábban 15-16-a körül volt ovum, de nekem egy hete görcsölget meg szurkál a hasam alja, két napja a derekam is fáj. A mellem olyan érzékeny, hogy alig tudok hozzáérni, tegnap óta kicsit feszül is.

A hasam érzékeny, ha szorítja az öv, akkor már nagyon kellemetlen.

Tagnap meg ma is volt 1-1 pillanat, ami olyan hányinger szerű volt.

De nagyon félek, hogy csak bemagyarázom a tüneteket...

2015. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 anonim ***** válasza:
Én a hasfájdogáláson kívül nem érzek semmi különöset.. :/
2015. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 anonim válasza:

29-es kérdező!Nem tudom megmondani a márkáját a tesztnek...a "Benu" gyógyszertárban vettem és ez saját termékük volt.

Kedves Kérdező! Ti mióta vártok babára?

Ez így olyan személytelen...én Dorka vagyok :)

2015. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 A kérdező kommentje:

Március 31-el döntöttünk úgy, hogy akkor most neki állunk. De akkor már lecsúsztunk a péről. Így igazából ez az első hónapunk. :)

Viki

2015. ápr. 26. 00:06
 36/121 anonim válasza:

Mi már több mint 1 éve próbálkozunk! Minden vizsgálat meg volt és egészségesek vagyunk mind a ketten, de egyszerűen nem sikerült eddig.. de bizakodásra ad okot, hogy ma sem esett le a hőm, a mensi nem jött meg, melleim fájnak..de ebben a hónapban spontán 2 pete érésem volt az ovu teszt szerint 1 hét eltéréssel,így az is lehet, hogy a másodiktól kellene számolnom a luteális fázist?Ilyen még nem volt soha.

Dorka

2015. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 A kérdező kommentje:

Sajnos ebben nem tudok segíteni. :/

Mikor fogsz újra tesztelni???

Ugyan nem ismerlek, de nagyon remélem hogy 1 év után végre leszáll a gólya a ti házatokra is! :) Akik ennyire szeretnének babát, azok igazán megérdemlik, mert biztosan jó helyre születne a picur. ;)

2015. ápr. 26. 09:19
 38/121 anonim válasza:
Úgy döntöttünk, hogy majd csak pénteken tesztelek, ha addig nem jön meg.
2015. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 anonim ***** válasza:

31-es vagyok, aki május 1re várja! :) Niki vagyok egyébként. :D így tényleg személyesebb. :)

Tegnap este bal oldalt lent, a hasamba belenyilalt egy erős görcs, azóta szúrkál, jobban, mint eddig. Mintha megjönne. Ezen túl többet még mindig nem érzek, max annyit hogy többet járok pisilni, de ez ugye bármitől lehet...

2015. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/121 anonim ***** válasza:

Niki! Én is május 1-re nem várom :)

Nekem kb. peteérés óta egyfolytában görcsölget, olyan menstruáció szerűen, csak enyhébben. Néha annyira szorítja a nadrág, hogy ki kell gombolnom.

Mellérzékenység és néha feszülés van, meg tegnap elbőgtem magam egy mesén, amit a fiammal néztünk...

Pénteken fogok tesztelni.


Lil


(Amúgy én vagyok az 1. válaszoló, meg azóta írtam még egyet azt hiszem.)

2015. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!