Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 2015 május elejére?

Ki nem várja 2015 május elejére?

Figyelt kérdés
Várakozzunk és drukkoljunk együtt! :)

2015. ápr. 22. 16:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem sajnos nem sikerült ebben a hónapban sem,4 nap késéssel beteg lettem!Kezdjük az első inszemet!Dorka voltam
2015. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:

Köszi Viki! Még mindig érzem minden tünetemet, ráadásul a hasam úgy fel van puffadva, mintha már vagy 3 hónapos lennék, és nem is tudom behúzni. Eddig mindig lazán behúztam, de most nem megy. És érzékeny az egész. Holnap végre tesztelhetek, nem tudom, hogy bírom ki a maradék egy napot :)


Dorka, drukkolunk nektek nagyon!

2015. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 A kérdező kommentje:

Sajnálom Dorka, hogy nem jött össze ebben a hónapban. :/ Majd az inszem meghozza a várt babát! ;) Tarts ki, mert igazán megérdemlitek, hogy legyen picurkátok! :)


Lil! Légy türelemmel, már csak pár óra! ;) És ne szontyolodj el, ha MÉG nem lesz +! (De ugye ez nem fordulhat elő. ;) ) Várjuk az eredményedet!!! :)

2015. ápr. 29. 21:18
 54/121 anonim válasza:
Köszönöm a biztató szavakat!!Kicsit tartok az inszemtől,közben meg nagyon várom is😊 Csajok nektek kitartás,drukkolok nektek!!Eredményeket várom!
2015. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 17-es válaszoló vagyok. Még 10 nap van hátra, és egyelőre az utolsó mensim óta furcsa tüneteket észlelek magamon, nagyon reménykedek, hogy nem csak beképzelem magamnak. Ha késik, akkor várok egy hetet, és csak akkor fogok tesztelni.

Eddigi tüneteim, iszonyatos fáradtság, gyakori pisi, szédülés, és zavar, ha öv van a naciban.

Reménykedek :)

Rina

2015. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:

Nem bírtam várni, ma délelőtt csináltam egy tesztet (mondjuk előtte 2 órával is pisiltem, és csak holnapra nem várom), de teljesen egyértelmű negatív lett.

A hasszurkálás enyhült, de a mellem még duzzadt és érzékeny, és tegnap este 9kor már aludtam, állandóan fáradt vagyok. Nem értem...

Reggel próbálok egy újabb tesztet első pisiből, hátha...

Lil

2015. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 anonim ***** válasza:

Lil szurkolok neked, remélem nekünk is összejön a tesó :)

Rina

2015. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Én most már egy kicsit lelombozódtam a hómezős teszt miatt, de nem értem a tüneteimet, viszont ha reggel is hómezős, akkor majd tovább próbálkozunk :)

2015. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 A kérdező kommentje:
Ha hómezős, az még nem jelenti azt, hogy nem sikerült Lil! Várj 2-4 napot és ha nem jön meg, akkor tesztelj! :)
2015. ápr. 30. 16:17
 60/121 anonim ***** válasza:

Köszi a biztatást!

Reggel mindenképpen próbálok még egyet, aztán ha nem jön meg, akkor majd pár nap múlva.

Mondjuk most délután hánytam 3x, az első gyerkőccel is mindig délután hánytam. Hátha :)

Lil

2015. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!