Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 2015 május elejére?

Ki nem várja 2015 május elejére?

Figyelt kérdés
Várakozzunk és drukkoljunk együtt! :)

2015. ápr. 22. 16:45
 71/121 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is megjött pontosan! :( Niki
2015. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 A kérdező kommentje:
Csatlakozom Nikihez. Úgy néz ki éjjel nekem is megjött. :( Szeretnék még reménykedni, de szerintem csak hiú ábránd. Éjjel görcsre ébredtem, kimentem a mozsdóba. Eddig csak maszatolás van, nem kell tampon. Csak az a bibi, hogy múlt hónapban is így kezdődött (azelőtt soha). Az utóbbi időkben görcsölni sem szoktam. :/ Viszont a cicim iszonyatosan fájni szokott pé után, most meg nem kimondottan éreztem. Remélem nem vált át élénkbe, bár sok esélyt nem látok rá... :/
2015. máj. 4. 05:57
 73/121 anonim ***** válasza:

Na, mi lett végül?


De nem adjuk fel lányok, új hónap, új esély!

(Nekünk az első babó 9 hónap után jött össze...)

2015. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 A kérdező kommentje:
Megjött "rendesen". Sebaj, új esélyekkel indítjuk a hónapot. :) Este meg is iszom az almás Sommersbymet. Már 1,5 hete a hűtőben vár. :)
2015. máj. 4. 15:14
 75/121 anonim ***** válasza:
én sem keseredem el... :) Most sikerülni fog!! :) Niki
2015. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim válasza:
Új hónap,új remények!Soha ne adjátok fel!!Vasárnap első inszem!!😊 Dorka
2015. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 A kérdező kommentje:

Laza leszek, mint a Riga lánc. :) Hónap végén úgyis vár minket Prága, lesz lehetőségünk kikapcsolódni. :)

Dorka nagyon drukkolok nektek (is)! :) Majd mindenképpen írj még!

Mondtam a páromnak, hogy a barátnőm lánybúcsúja jővő nyáron a Balatonon lesz. Mire ő: És hová teszed a gyereket? :) Hát magamra bugyolálom. :)

Csak pozitívan! ;)

2015. máj. 6. 09:00
 78/121 anonim ***** válasza:

Nekem még négy napom van mensiig, és ha egy hetet késik, akkor tesztelek, fáradékony vagyok, és hisztis, de nem élem bele magam, nem akarok csalódni.


Rina :)

2015. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 A kérdező kommentje:
Hajrá Rina! :) Remélem te leszel a befutó május elején. :) Dorkának kitaposhatod a siker felé vezető utat, aztán majd mi is felzárkózunk szépen sorban... ;)
2015. máj. 6. 16:04
 80/121 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem már 2 napot késik :) Tesztelni nem merek....

Julcsi

2015. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!