Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek, megtartanátok...

Ti mit tennétek, megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
26 éves nő, párom 27. 5 éve vagyunk együtt. Mindenképpen közös jövőt terveztünk, a kapcsolatunkban minden ok. Viszont se házasok nem vagyunk, se jegyesek, mindketten a szüleinkkel lakunk még. Egyikünknek sincs normális munkája, sajnos csak ilyen alkalmi ( nagyon nehéz munkát találni) tehát nincs biztos jövedelmünk. Most úgy néz ki, lehet h terhes vagyok. ( még nem teszteltem majd vasarnap, egy hete késik). Nem így terveztük, nem akartunk még gyereket a semmire, viszont én nem vetetném el. A csaladunk tamogatna, segitene, de elég rizikos. Ti mit tennetek? Nem kioktatast kerek...
2015. ápr. 23. 17:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
1 hete késik, még nem teszteltél, de már a sorsáról döntesz.. egy teszt kb 300-500ft. majd ha az pozitív, akkor lehet elkezdeni agyalni, meg beszélgetni..
2015. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
Megtartanám, de dolgoznék mellette, amíg lehet, valamint a páromnak is javasolnám az intenzív munkakeresést. Ha kell, költözés.
2015. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
37%
Biztos, hogy nem tartanám meg. A nagy semmire?
2015. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
13%
Minek? Csak,ha örökbeadnám,de mivel nő vagy nem biztos,hogy így döntenél a szülés után,ezért még most menj és szedesd ki.
2015. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Persze minden eronkkel azon lenenk h munkat talajuk

Esetleg parom kimenne kulfoldre csak hat sikerul-e?

2015. ápr. 23. 17:36
 6/44 anonim ***** válasza:
20%
Magyarországon éltek?
2015. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
41%

Megtartanám. Gyereket tervezni direkt így nem jó ötlet, de egy amúgy egészséges babát elvetetni, csak mert most még nem adott anyagilag minden... én nem tenném. Nyilván beszélni kell a családokkal, ha valóban terhes vagy, hiszen őket is fogja terhelni, ha vállaljátok, de én nem tudnám csak ennyi miatt kikapartatni magam.


(A házasság meg jegyesség az tök mindegy.)

2015. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz? Mi lesz vasárnap, h addig nem tudsz egy tesztet se csinálni??

Elég értelmetlen, az első dolgom a teszt és az eredmény ismeretében gondolkodnék...

2015. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
istenem, ugyan már.. tesztet nem csinálsz, de a jövőtöket már megtervezed. ilyen esküszöm nincs???!!! amúgy külföldön mire számítasz?? repjegy, benzin, lakhatás, saját fenntartása míg munkát keres kb 500.000 (alsóhangon!)
2015. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Mo.on elunk. Igazabol megbeszeltuk h nem vetessuk el, orokbeadni meg plane nem lennek kepes.

De nem tudom mi lenne megis a helyes dotes. Ezert erdekelnek a velemenyek

2015. ápr. 23. 17:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!