Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondanátok meg a barátoto...

Hogy mondanátok meg a barátotoknak, hogy terherbe estetek ha tudnátok, hogy ő még évekig nem akar babát?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idősek vagytok,és mennyire őszinte a kapcsolat...

Mi 23 évesek voltunk,épp egy nagyon viharos időszakon túl,mikor kiderült,hogy babát várok..Azonnal felhívtam és elmondtam neki..Ma,annyival másként csinálnám,hogy személyesen mondanám el...

Elhiheted,hogy mi sem terveztünk még évekig gyereket...Viszont azon kívül fel sem merült más alternatíva,minthogy megtartjuk..

2015. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy.


1. Elvetetném és nem mondanám meg neki SOHA!

2. Elhagynám,és felnevelném egyedül.


Helyzettől és körülményeimtől függően.



39/N

2015. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem akartunk még évekig gyereket a férjemmel, amikor pozitív lett a teszt, akkor ordítva rohangáltam, hogy levágom, amivel ezt csináltad, levágom a f...-odat. Miután megnyugodtunk, akkor meg átbeszéltük higgadtan. Ma már csak nevetünk az egészen, és azt mondta, hogy ha nagyobb lesz a fiunk, ő elmeséli neki, hogy majdnem kasztráltam miatta. Nem ez a legjobb megoldás, üljetek le és higgadtan beszéljétek át. Mást nem tudtok tenni. Te már terhes vagy, ezt vusszafordítani nem lehet. Vagy megtartjátok vagy abortusz. De ne húzd az időt, minél előbb beszéljétek át, hogy mi legyen.
2015. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljétek meg. Lehet hogy átgondolja az egészet, jobban belegondol és mégis örömmel fogja fogadni a dolgot. Ne Te döntsd el helyette hogy úgysem akarja a babát, csak azért mert korábban elhatárolódott a babától.
2015. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényeges, hogy a kérdés szerint a férfi nem nem akar gyereket, hanem még nem akar. Szerintem legjobb az egyenes út, minél hamarabb mondd el neki. Ha amúgy a kapcsolatotok és az anyagi helyzetetek is engedi, nem hinném, hogy elzárkózna a dologtól. :)
2015. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!