Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki terhes lett de...

Volt olyan aki terhes lett de rendesen megjött a menstruációja?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerekkel nálam az első 2 hónapba megjött rendesen.
2015. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem rendesen, de nekem is megjött. Igaz csak 3 napig tartott és vajnyi kevés volt a szokásoshoz képest, de megjött. Volt is meglepődés, mikor peteérést mentünk nézni Uh-n félidőben, aztán a kislányunkat láttunk, ahogy dobog a pinduri szíve... :-)
2015. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló tőled kérdezem, hogy rendesen piros vér jött és tartott sokáig ahogy szokott? Vagy netán csak barna volt?
2015. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendes piros, darabos vérzésem volt 6 napig-pont ahogyam menzeszelek.
2015. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*ahogyan
2015. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabriell88 ***** válasza:
100%
Szia! nekem elég frissek az élményeim. 13-án megjött a menzeszem, ami feltűnt, hogy sokkal több jött, mint szokott.Drabos volt élénk piros, de egyben olyan mintha vizes lenne.Tampont egyáltalán, betétet óránként kellett cserélnem, de akkor már úgy, hogy a lábam szárán folyt.Sosem tapasztaltam ilyet.Ez 2 napig tartott(5 napig menzeszelek) 3. napon, mint akit elvágtak az ég világon még egy csepp sem jött.4. naptól barnázni kezdetem.Mikor 3 nap elmúlt csináltam tesztet, de negatív volt. 22-én darabossá kezdett válni, már be jelentkeztem nőgyógyászhoz, de csak jövőhétre kaptam időpontot, viszont a darabos barnázás megilyesztett, rohantunk a sűrgősségire, azt hittem nagy baj van. A sürgősségin a doki mondta, hogy nem tudja honnan jön a folyás,mert teljesen tiszta belül mindenhol.De a keneten ő is látta, hogy barna a folyás. Viszont nagy meglepetésemre azt mondta.El kell mennie vérvizsgálatra, mert kora terhes gyanús.9 hónapja próbálkozunk, már teljesen lemondtam ezt a hónapot.Kedden lesz eredményem, de már van 2 pozi tesztem :)
2015. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!