Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol latszik igy majd...

Mikortol latszik igy majd rendesen a terhes pocak?

Figyelt kérdés
2. babamat varom. Az elsot 78kg-mal kezdtem es 92-vel fejeztem be. A szules utan lement par kilo de a szoptatas alatt nagyon meghiztam. Kb. 110 kg lehettem,elkezdtem fogyizni sikerult lemenni 98-101re,ingadozik a testsulyom mindig. De tovabb nem ment sehogy sem. A hasam is megmaradt sajnos. Most a masodik babamnal szerintetek mikor lesz olyan igazi kemenyes pocakom? Volt/van valaki ilyen helyzetben? Koszi ha valaszoltok :-)
2014. ápr. 27. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok most sajna :( 98 vagyok jóóó nagy hassal. :( remélem megint lesz azért szép pocakom!
2014. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt akinek elég nagy hasa van és most terhes. 26. hét körül van most és most látszik először rendesen a gömbölyödő pocakja.
2014. ápr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy ehhez a súlyhoz?
2014. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
170 cm.......eloszlik a felesleg rajtam mindenhol,de maradt hasam is az elozo terhessegtol....
2014. ápr. 28. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon alacsony vagyok (154cm) és ehhez képest 91kg-val kezdtem a terhességem. Most vagyok 30 hetes (87,5kg) és én úgy veszem észre, hogy idegeneknek még mindig nem feltétlenül tűnik fel, hogy terhes vagyok. Aki tudja, hogy az vagyok, az mind azt mondja, hogy látszik, de igazából szerintem sem feltűnő. Amikor az elsőt vártam kb ugyanennyi volt a súlyom 30 hetesen (csak akkor kevesebbről indultam) és már sokkal hamarabb látták, mint most. Gondolom, most kisebb a hasam.
2014. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!