Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? 2 hónapja,...

Terhes vagyok? 2 hónapja, volt egy kisebb kalandom, rendesen védekeztünk.

Figyelt kérdés
Három héttel később 2 hétig voltak tüneteim, szédülés hányonger. Viszont ezek a tünektek MR vizsgálat után kezdődtek. (Eléggé kellemetlen volt, fájt is tána a fejem) kontraszktos anyagot nem kaptam. Viszont azóta ,egjött 2x is. Egyszer 31 napra, és utána 28 napra. A 31 napos 6 napig tartott, az utolsó nap csak barna volt. A második januar vegen jöt meg, 28 napra és 7 napig tartott, de mind a 7 nap vér, és bőven volt, erős görcsökkel, az első nap. A melleim fájnak, de csak ovulacio kor es mielott megjon. Megeshet hogy megnis terhesbvagyok? A mehszajam nagyon fentnvannazinte el se erem, de nyitott!!! Viazont amikor megjon, nagyon kicsivel jon csak lentebb. Nappal puha este pedig megkemenyszik. Mi baj lehet? Hallotta róla, hogy van ilyenkor pecsetelo verzes, de nekem egyaltalan nem pecsetelo, hanem teljesen ugyan olyan, talan rosszabb.(felfaztam)

2015. febr. 21. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha 2x megjött rendesen,akkor miért merül fel benned a terhesség gondolata, amikor védekeztél is?

És ha eszedbe jut, akkor meg miért nem csinálsz egy tesztet??? Nem ér meg 300 Ft-ot???

2015. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ia tudom, van egy ilyen felelmem. Nem bizom a tesztekben, egyik baratnomnek pl 6-bol 4 pozitiv lett, elment dokihoz, es kiderult, hogy nem terhes
2015. febr. 21. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg elöfodrul, hoyg terhesség alatt is van látszólag normális vérzés, de nem túl gyakori.


A legokosabb lenne elöször tesztelni, és/vagy orvoshoz menni föként a tüneteid miatt.

2015. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szédülés csak 2 hétig tartott, azóta csak 1-2 alkalommal volt, de az inkább a hőmérséklet miatt (túlfűtött melóhely) De kimaradt, hogy ha szédültem hányingerem volt, ha ettem utána elmúlt
2015. febr. 21. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A hüvelyed/méhed állapotának biztos nem használ, hogy naponta többször magadban kotorászol, erről szokj le!
2015. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy nem vagy terhes. de ha téged megnyugtat csinálj tesztet. én is csináltam múlt hónapban, bogyót szedek, a 2. levél után nagyon kevés volt a vérzésem, és mielőtt elkezdtem volna a 3. levéllel csináltam egy tesztet ami negatív lett. kicsi esély is esély, én így nyugodtabb voltam. neked is ezt ajánlom.

amúgy a méhszáj nézegetés nem ér semmit. volt 1-2 hónap mikor én is néztem néha, de egyedül az ovut siketült "kitapintanom" de ennyi. tehát fölöslegesen vizsgálod magad és kockáztatsz be egy kisebb-nagyobb fertőzést.

2015. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. X Epil jó teszt. Nekem csak akkor lett pozitív, amikor terhes lettem valóban. Azt viszont jól írták, hogy nem szabadna a méhszájadat tapogatnod, ugyanis lehet, hogy felvittél valami szép kis fertőzést és az okozza a fura menzeszeket. Nálam legalábbis ez volt.
2015. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan jobban bízol a mi véleményünkben, akik tényleg csak találgathatunk, ahelyett, h vennél egy tesztet?
2015. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha vannak panaszaid, kaphattál betegséget az együttlétkor.

Akár gyerekkori fertőző betegséget, akár influenzát, akár csókbetegséget, hepatitist, stb.

Csinálj egy vérképet!

2015. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!