Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállaljuk vagy sem?

Bevállaljuk vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem régóta, de boldog kapcsolatban élek, megtaláltam életem párját. Azelőtt nem érdekelt a gyerek téma, más gyereke sem igazán . Pár hete elkezdett bennem motoszkálni a gondolat, egyszer megőrülök, h lehessen gyerekem, másnap reggelre elmúlik, h nem is akarok...ez miért van? 30 éves vagyok. Annyira szeretném erősen érezni, hogy akarom!
2010. febr. 21. 17:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a legrosszabb amit tehetsz, hogy rágörcsölsz. Csak élvezd a partnered társaságát, a boldogságot és majd ha már mindennél erősebb lesz az érzés, és nem múlik el egyik napról a másikra, akkor menjetek bele a gyermekvállalásra.
2010. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha vannak ilyen paráim, h mi van, ha nem fog 100%-ra megérni bennem?
2010. febr. 21. 17:58
 3/6 anonim válasza:
64%
Én is hasonlóan voltam. A szerelem felébresztett bennem valami vágyat, de nekem tökéletesen elég volt a boldogsághoz Ő. Próbáltam barátkozni a gondolattal, de el sem tudtam magam terhesen elképzelni. Fősulira járok, ezért még most sem lehet. Viszont ahogy végzek a nyáron, nagyon aktuális lenne már, mert 32 vagyok. De csak most kezd lelkesíteni a gondolat, főleg hogy mostanában titokzatos betegségek, rosszullétek gyötörnek, nem találják az okát, én meg rettegni kezdtem, hogy nem fogok meggyógyulni, hogy így nem lehet gyerekem, sőt, amikor rosszul voltam, az egyetlen dolog, ami megnyugtatott, ha terhességről szóló könyveket bújtam, mert azt éreztem, hogy ez még vár rám, hogy még meggyógyulok és lehetek terhes...De ez még nem biztos, mert állandó hőemelkedésem van és nem múlik. Én most kezdem azt érezni, hogy itt az idő. De lehet, hogy én már elkéstem.
2010. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy várni kell arra, hogy 100%-kig biztosnak érezd magad. Az anyaság érzése nem egyik pillanatról a másikra következik be, hanem szépen beletanulunk az anyaszerepbe, és szinte mindenki képes jó anyává válni.Teljesen természetes, hogy vannak benned kételyek, hidd el, hogy mindenki máűsban is vannak. Ha én arra vártam volna, hogy 100%-ig biztos legyek a dolgomban, akkor talán még most sem lenne gyerekem, pedig most már el sem tudnám képzelni az életemet gyerek nélkül. Várhatsz még, nem kell elsietni, de arra várni, hogy 100%-ig akard, lehet, hogy nem érdemes.
2010. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ketteske ***** válasza:
Húúú, mintha magamat hallanám 3 évvel ezelött! Én még kineziológushoz is jártam, mert megőrültem attól, hogy igy ingáznak a gondolataim, mint neked is. Aztán a férjem rádumált a babára, elsőre össze is jött, és amikor terhes voltam már nagyon is örültem a babónak. Ez csak egy példa, azért írtam le, mert nekem bejött, hogy belevágtam, aztán már mindent ment magától. Jó döntést kívánok!
2010. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Már egyre jobban vagyok, de még akkor is korai ez a kapcsolat... :) Jövőre simán!:) Ha minden rendben lesz:)
2010. febr. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!