Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta abbahagyása után kinek mikor állt be a ciklusa és mikor sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a barnás folyás esetlegesen arra utalhat hogy nincs norm.Pé, vagy prog hiány...

2015. ápr. 28. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7 év gyógyszerszedés után nekem szerencsém volt, már a következő hónapban beállt a ciklusom 28 napra. 1 év után, a 2.próbálkozós hónapban terhes lettem.
2015. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 és fél évig szedtem, márciusban mér nem szedtem be, augusztusban kezdtünk neki élesben a babaprojektnek, és novemberben sikerült, azaz 4 hónap alatt. Idén augusztusban már szülök:) Nekem beállt szinte rögtön, nem napra pontosan, de 27-28-29-30 napra megjött mindig.
2015. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7 év után abbahagytam, kövi hónapban már nem jött meg, mert már ott volt a kisfiam :)
2015. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4évig szedtem, abbahagytam és azonnal teherbe estem. Következő terhességnél abbahagytam és a 2ik hónapban sikerült.
2015. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban 30 napra jött meg (fogi gátló előtt 28-29 napos volt). Azt a hónapot megvártuk, utána nem jött meg. De nem tudom, 10. napomon pém volt, lehet rövid ciklus lett volna.

Nekem első menzesz rövid volt, fájdalmas és sokat barnaztam. Én arra gondoltam hogy pém sem volt. De nem figyeltem mert azt meg akartuk várni még. De annyira érezhető volt következő hónapban a pé hogy szerintem azelőtt is feltünt volna hiába nem figyeltem.

2015. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, de még mindig nem az igazi a ciklusom. Első körben 2 hetente megjött kb másfél hónapig. Azóta pedig 23 és 26 nap között van a ciklusom.


Kérdező, ha nem vagy biztos a peteérésedben ajánlom a hőmérőzést. Nekem pl ebben a hónapban 20. ciklusnapon volt peteérésem.

2015. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tüöbb év szedés után,egy hónap rápihenéssel az első éles hónapban összejött.Mindkétszer.
2015. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem, 1 hónapot vártam, mivel pontosan megjött, így következő hónapban már élesben ment, és össze is jött a baba.

Szóval rögtön beállt a ciklus, és azonnal összejött a fiunk.

2015. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

augusztusban hagytam abba 4 évig szedett fogamzásgátlót.

olyan októberre lettem tele pattanással, és akkor késett 2-3 napot a vérzésem, előtte még tökéletesen napra pontosan jött meg

Szóval addig kb a gyógyszer miatt még ( doki szerint is)

október lehetett, mikor a szervezetemből kiürült minden.


Február végén estem teherbe.


Nem szabad sürgetni! Egy rokonomnak első hónapba összejött a baba, de valószínű még a gyógyszer hatása miatt beteg volt, és el is vetélt 12 hetesen.

2015. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9! Ez totál hülyeség.

Szerinted azért kell szedni minden nap, mert 3 hónap alatt ürül ki a szervezetből?

Nem azért volt beteg a baba az ismerősödnél!


Mint írtam, én 10 évig szedtem, 2. hónapban estem teherbe, 37. hétig dolgoztam sörözőben, és 10/10-es apgarral született a fiam. Tökéletes terhességem volt. Vitaminok nélkül!

8# voltam

2015. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!