Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb két hete védekezés nélkül vagyunk együtt a pàrommal, elvileg ma kellene megjönnie a menstruàciómnak. Lehet hülye kérdés, de ha megjön akkor is van rà esély, hogy terhes vagyok?
2015. ápr. 29. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, akkor is, ha megjön, akkor is, de nagyon kevés az esély, hogy menstruáció legyen terhesség mellett. Én úgy gondolom, hogy elég ritka ahhoz, hogy ebben ne reménykedj. Nagyon kevés barnázás, vérzés előfordulhat főleg progeszteron hiány miatt, de valódi menzesz szinte kizárt. NEm véletlenül a terhesség első gyanújele a menzesz kimaradása.
2015. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megjön, akkor nem igazán. Általában az elmaradt menszi az első jele a terhességnek. Ha nem jön meg tesztelj és kiderül.
2015. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt egy kis vér a bugyimon, de azóta semmi.
2015. ápr. 29. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet, a nemvárt napján már kimutatja szinte mindegyik.

Szerintem kicsi rá az esély, hogy baba. 2 hete volt ovud, ha mára nem várod, ha pont lecsúsztatok róla, utána már hiába voltatok együtt, majd következő hónapban próbálkozzatok korábban is.

2015. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi talán még belefér ha nem indul be. Holnap reggel már csinálhatsz tesztet ha nem jön meg és kiderül.
2015. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!