Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapos terhes nőnek már...

2 hónapos terhes nőnek már van pocakja?

Figyelt kérdés
Érdekes a kérdésem, nem tervezünk babát, megszakítással védekezünk. 2 hónapja nincs normális menzeszem. Pecsételéssel kb 10 napig tart, ebből kb 7 nap egy mini tampon is sok lenne. Az a 3 picit erősebb nap is olyan hogy a tamponon bár szív magába vért, csak barna lé szerűre színezi el, mire cserélem. Nem is tudom ez menzesznek hívható e.. Nem szoktam agyalni ezen, hormon probléma is lehet. Csak múltkor már megijedtem hogy ez lehet nem normális kategória. Most kellesz megint megjönnie. Az már aggodalomra adna okot ha megint ennyire kevés lenne a menzeszem? A pocak kérdése csupán abból jött hogy mintha picit nagyobb lenne. De nem tudom hogy pl tegyük fel 2hónapos terhes lennék, az látszana rajtam? Tesztelni nem szeretnék. Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 29. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs. Vagyis reggel nincs. Két hónapos terhesen viszont már kinozhat a puffadás de kb annyi.

A sok barna inkább hormon gondot jelez. De ha megnyugtat csinálj egy tesztet.

2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig a teszt segítene tisztázni.
2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azt szerettem volna hallani hogy van valamilyen konkrétan behatárolható dolog ami 2hónaposan már tudnék ha terhes lennék. Nem szeretném magam belerángatni abba hogy ilyen dolgon idegeskedjek ha nem mérvadó okom van rá. Nem akarom azt hogy beképzeltem vagy bármi, nincs most erőm erre. Nem azt mondom, valószínűleg nem vetetnénk el, de így elvileg nem akkora ok - tünet ez nekem, hogy foglalkoztak vele, mert terhes tünetem nincs.
2015. ápr. 29. 20:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem terveztek babát miért nem védekeztek (a megszakítás nem az!)? Maximum onnan lehet sejteni, ha valaki terhes, hogy elmarad a menstruáció, az esetek kis részében viszont előfordulhat közben is vérzés. Így mivel nem védekeztek és a menstruációd eltérő a megszokottól én a helyedben csinálnék egy tesztet.
2015. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért nem védekezünk, mert mint írtam, ha netán besikerül egy baba, nem vetetnénk el valószínűleg. Jövőre télen már lehet belekezdünk próbálkozni, se addig még építjük az anyagi hátterünket. Fogamzásgátlót egy éve hagytam el, mert 8 évig szedtem, meg akartam nézni megjön e rendesen stb, utána durexet használtunk, ki is szakadt. Eseményutáni tablettát követően megszakítással folytattuk. Havonta max 3-4x szererkezünk, mert dolgozunk sokat, fáradtak vagyunk stb stb. Egymás után kétszer nem bújunk össze, szóval nálunk nem annyira rizikós a megszakítás.
2015. ápr. 29. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, csak azt szerettem volna hallani hogy van valamilyen konkrétan behatárolható dolog ami 2hónaposan már tudnék ha terhes lennék."


Van ilyen, terhességi tesztnek hívják, rápisilsz és ha 2 csíkos lesz egyértelmű:)

2015. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egymás után kétszer nem bújunk össze, szóval nálunk nem annyira rizikós a megszakítás."


Mintha attól függne...

2015. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát bizony attól függ, kedves utolsó válaszadó :) A lehetőség persze megvan, de az, odafigyelés mellett olyan minimális hogy elhanyagolható. Megszakításnál a második össze bújással van a gond. Nem kell hogy csak fél óra teljen el a két aktus között. Elég délelőtt, meg délután összebújni. Ha nem pisil a 2 aktus között a férfi, még marad életképes sperma jó számban a hugycsőben. Az pedig már egy spermával teli előváladék lesz. Na az veszélyes. Így, mint mi csináljuk + megfelelő önkontrollal már kisebb az esély.
2015. ápr. 30. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elméleted azon alapul, miszerint az előváladékban csak akkor lehet életképes hímivarsejt, ha az előző aktus nem sokkal azelőtt történt.

Csakhogy ez téves...

2015. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A teszt tényleg megoldás! De ha mindenképp a tünetekre akarsz alapozni 2 hónaposan nem igazán látszik a terhesség. nekem 5 hónapos terhesen kezdett látszódni a pocakom.
2015. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!